Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menstruációm...

1 hete késik a menstruációm mégis 3 negatív tesztem van! Lehet még baba? A többi lent!

Figyelt kérdés
Ma egy hete kesik a menstruàcióm, a mellbimbóm sötétebb lett és érintésre iszonyatosan érzékenyek, a szivem folyton ki akar ugrani a helyéről evés utàn kb fél óràval folyton rosszul vagyok... Kb 5-6 napja mindjàrt megjön èrzèsem van rohanok is azonnal megnézni de semmi! Viszont màr van 3 negatív tesztem! Lehet még baba? Valaki volt vagy van hasonló helyzetben? A vàlaszaitokat előre is köszönöm!

2012. dec. 21. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen, lehet...


Amit írtam neked az elején... nekem a 10-es érzékenységű már halványan jelezte, de a laborban vizeletből még nem tudták kimutatni!


Akkor tudtam meg, ott olyat használnak, ami a 3 hetest jelzi legkorábban.


Na meg az se mindegy, mikor ágyazódott be, ugyanis onnantól kezd termelődni a HCG - ha jól tudom...


Próbálj meg érzékenyebbet szerezni (mondjuk 10-est), és mindenképp reggeli első vizeletből! Akár úgy, hogy beteszed hűtőbe, amíg sikerül tesztet szerezned. ;)

2012. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy tàmogattok... Mi a véleményetek a clear blue tesztről?
2012. dec. 22. 17:20
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, az én időmben még nem volt ekkora választék :D.


A legtöbben dicsérik, viszont ahogy olvasom, nem a legérzékenyebb...


Azt olvasom, 50-es érzékenységű, de mégis volt, akinek előbb jelzett pozitívat, mint a 10-es érzékenységű tesztek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


[link]

2012. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszaitokat. Ma vettem egy màsfajta tesztet hnap reggel első vizeletből meg is nézem...
2012. dec. 22. 22:42
 16/22 A kérdező kommentje:
Szorítsatok értem :) :$
2012. dec. 22. 22:48
 17/22 anonim ***** válasza:
Szorítok! Majd írd meg az eredményt! :)
2012. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sajnos éjszaka arra keltem h borzasztóan görcsöl a hasam, alig bírtam felkelni... Hàt megjött...:( :( nem tudom miért nem jön össze a pici :(
2012. dec. 23. 14:32
 19/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(((


Pedig a tünetek is arra utaltak...


Mondjuk állítólag a késő menzeszek 60-70%-a mögött korai vetélés áll... :(


Mióta próbálkoztok? Voltatok már kivizsgáláson, vagy annyira nem régóta?


Kitartás! Nekünk is több, mint 4 év kellett a teherbeeséshez. :(

2012. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Màr több mint màsfél éve... Kivizsgàlàson nem voltunk még, volt màr róla szó de pàrom nem igazàn repes az örömtől h orvoshoz menjünk... Ő mindig azt mondja h lehet h mèg nem akar jönni, jön ha szeretne... :(
2012. dec. 23. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!