Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szívesen megosztom veletek,...

Szívesen megosztom veletek, mit csináltam másképp! Kit érdekel?

Figyelt kérdés

Lassan 2éve próbálkozunk, ma reggel +at teszteltem. Legutóbbi menszihez képest egy hete késik. Az elmúlt menszi óta elkezdtem szedni a méhpempőt, és Berekfürdőn voltunk nyaralni, ahol finom gyógyvíz van. Pár hónapja hőmérőzök, most nem mértem, gondoltam nyaralunk, kell egy kis ilyesféle kikapcsolódás. Soha nem számolgattam, most jókor vagyunk együtt? Ha most megjött volna, mennem kellett volna hormonos vérvételre, férjemnek vizsgálatra.

Mikor menjek dokihoz? Ma kezdem a 6. hetet, gondoltam jövőhéten, szeretném már hallani a szívét, és nem akarom túl hamar zargatni.


2009. aug. 24. 09:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az is hozzátartozik, hogy volt már 4 Clostis hónapom, de azok mind eredménytelenek voltak.
2009. aug. 24. 09:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök, jó ilyet olvasni!

A jövő hét szerintem jó lesz, nekünk már a 6. hét végén látszott a lüktetés, de van akinek csak 1 héttel később.

Sok sikert a babához!

2009. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)

Jövöhéten valószínű már lesz szívhang, nekünk 6 hét 2 naposan már volt.

Sok boldogságot!

33 hetes pocis

2009. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
gratulalok! boldog babavarast! nekem 6+3 hetesen mar volt szivhang. sok boldogsagot! :-)))
2009. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok nektek.
2009. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok neked!A méhpempő,a gyógyviz és a kikapcsolódás meghozta gyümölcsét!

Nagyon sok boldogságot nektek!:)

2009. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok kismama!! :) En eloszor 6+6 hetesen voltam es volt mar szivhang.

Boldog babavarast es vigyazzatok magatokra!

14 hetes kismama

2009. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak a gratulációkat!
2009. aug. 24. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ! Koszonom hogy megosztottad velunk a jó hírt hiszen itt sokaknak új reményt ad egy-egy sikertorténet! Vigyázz mostmár magatokra legyél nagyon boldog hamar eltelik ez a pár hónap és kezedben tarthatod meseszép kisbabátokat !
2009. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi a kérdésed,bejegyzésed-megkérdezhetem,mi van veletek?

2010. júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!