Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mostmár tényleg teljesen...

Ez mostmár tényleg teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy megint felteszem a görbém, de már nagyon kivagyok. vártam, hogy majd feljebb megy a hő, de mindig visszaesik, és egyre jobban. Ma van igazából a nemvárt napja, de semmi jele. Reménykedhetek még? Tudom, hogy a hőm nagyon lement. 2 hónapja iszom a palástfű teát. Azóta sokkal alacsonyabb a luteálisban a hőm. Azelőtt szépen felment a pé után 36,7-36,9-re. De ez most katasztrófális. Alig ment fel, tiszta cikk-cakk, és egyre lejjebb megy. :(((
2009. aug. 24. 11:49
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. aug. 24. 11:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nem túl biztató. De a remény hal meg utoljára.


Próbáld ki egy hónapig palástfű nélkül, ha visszamegy a hőd, akkor tényleg az volt a ludas.


És érdemes megpróbálkozni barátcserjével is. 2-3 hónap, mire kifejti a hatását, de természetes módon emeli a progeszteronszintet, és így a hőt is. Egész ciklusban lehet szedni.

2009. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek a teák nem mindenkinek jók. Szerintem is hagyd abba, legalább egy időre. Azért ne keseredj el, lehet, hogy eltolta a pé-t, de lehet, hogy okkal nem jön meg. Addig van remény...
2009. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jó a görbéd, nem az a lényeg, hogy minnél magasabbra menjen hanem , hogy magasabb legyen peteérés után mint előtte. Ez nálad így van. Én nagyon sokáig mértem a hőmet és minden hónap más volt. Volt, hogy 37 fok felé is ment, rögtön azt hittem, hogy baba,de nem és volt hogy 36,8 volt csak. A görbéimet már 2 orvos is látta és mindkettő (ebből az egyik endokrinológus is volt) azt mondta, hogy jó, és volt olyan is hogy csak a mensi másnapján esett le, addig fent volt (37 fok). Szerintem 17,18. napon lehettet peteérésed és ha 14 napot hozzáadok, szerintem holnap kell neked megjönnie.

2009. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hődből ítélve úgy néz ki hogy holnap megjön. De láttunk már érdekes görbéket és mégis baba volt, bár nem akarlak hiú ábrándokba ringatni. De ne add fel, ha megjön, új hónap új remények.
2009. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért mára nem várom, mert általában 30 naposak szoktak lenni a ciklusaim, és a luteális szakaszom 12-13 nap. A hőm pedig tényleg nem szokott cikk-cakkos lenni. Mindig egyenletesn emelkedik, vagy a mensikor csökken.
2009. aug. 24. 12:56
 7/8 A kérdező kommentje:

És, ahogy a nagy könyvben meg van írva: MEGJÖTT!

Azért nagyon szépen köszönöm a biztatásokat! Azt hiszem, hogy egy időre leállok a méregetéssel és a teával is. Már nagyon belefáradtam az egészbe. Minden hónapban figyelni mindenre... Ha jön, akkor jön, ha nem akkor sem tudok többet tenni. Sajnos az élet már elvett tőlem egy 8 napos babát és egy 5 hetes magzatot. 1 éven belül. Annak ellenére, hogy minden lehetséges dolgot megpróbáltunk. Azért még reménykedünk, hogy egyszer sikerül...

2009. aug. 24. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy sikerül, hiszen kétszer már teherbe estél.

Jó is lesz, he most egy kicsit lazítasz. Minden rendben lesz.

2009. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!