Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség. Reménytelen lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Reménytelen lenne? Teljesen kikészülök!

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki hosszú idők óta tetszik. Télen is voltunk együtt kettesben hógolyóztunk minden. Voltunk ezerszer sétálni csatangolni. Hogyhogy nem veszi észre a jeleimet? Most 7.-esek vagyunk és teljesen távol kerültünk egymáshoz. Ha elhívom nem jön, ha beszélgetni próbálok, leráz. Nem vagyok csúnya lány. Mégis minden lánynak van barátja. Pedig azoknak csak feltünési viszketegségük van. A lényeg hogy most van barátnője és nagyon rosszul esik. Mit tegyek? Segítsetek.:(
2011. szept. 3. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ilyen helyzetben vagyok...együtt érzek :)

És én sem tom mit tegyek :/ 15/L

2011. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam hogy nem vagyok egyedűl.
2011. szept. 3. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
mindig van remény,amég hiszed.De az nem jelenti azt hogy sikerülhet is...szerintem észrevette hogy tetszik neked,mert elég nehéz nem észrevenni,de most ne próbálkozz inkább amég van barátnője.Várd meg hogy szakítsanak,bármilyen nehéz is.vagy mondj le róla és keress mást.de ha szereted nem fog menni.:/
2011. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi. azt elfelejtettem mondani hogy a volt legjobb barátnőm mondta meg neki hogy tetszik nekem..
2011. szept. 3. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez volt velem is, csak neki barátnője nincsen. Nem tudom azt mondani, hogy ne törődj vele, nem érdemel meg ennyit, mert én is törődtem vele (talán még most is), de ez lenne a leghelyesebb. Ne pazarold rá az idődet, mert van rajta kívül 1000 másik fiú. :)
2011. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mostmár rájöttem hogy van akivel ugyanez történt..
2011. szept. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!