Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanok, akiknek régóta nem...

Olyanok, akiknek régóta nem sikerül: sose akarjátok feladni? Én most nagyon, elegem van, hogy az élet legszebb dolgából egy kétségbeesett és frusztrált küzdelem lett.

Figyelt kérdés
Nekem nem sokkal egy év próbálkozás után derült ki, hogy olyan baj van nálam, amin nem lehet segíteni. Azért próbálni lehet ezt-azt, de az orvosok nem tudnak mit tenni. Ettől függetlenül elvileg bármikor összejöhet, csak nagyon pici rá az esély (szóval ezzel mondjuk nem egy év, hanem 10, de annyi ideig nem működik a petefészkünk már). Úgy érzem, hogy képtelen vagyok tovább küzdeni, képtelen vagyok elviselni, hogy mindig megjön, és azt is, hogy körülöttem mindenki terhes lesz azonnal, ahogy tervezi.
2009. aug. 24. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt tudnám neked ajánlani, hogy látogass el Szovátára (Erdély) egy nőgyógyászati kezelésre!!

Mi is akartunk menni a nyáron, de nem jött össze. Nagyon-nagyon sokaknak segített már!

Ha rákeresel a neten, találsz róla infókat!

2009. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

off: ez a Lenkei nem szcientológus? nem mintha attól nem lehetne jó vitamint készíteni...de valami rémlik, hogy talán ő lehet az.


on, a kérdezőhöz: ne add fel, fel a fejjel.. ide másolom neked mit írtam egy másik topikba:

Én ismerek olyat, aki 20 évesen állt neki a teherbeesésnek és 47 évesen lett először terhes.

közben elvált, kimondták rá a végérvényesen meddő ítéletet a dokik. csak cisztája lett, amit talpmasszázzsal kezeltetett és olyan jól sikerült, hogy teherbe esett. Tudta, hogy későn adta meg neki az élet de nem érdekelte. Még jót is tett vele. Tudatosabban, egészségesebben él, hogy fel tudja nevelni a lányát.

2009. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
off:igen, szcientológus a Lenkei, de nem "erőlteti"Legalábbis a könyvében azt írja, hogy jó, ha mindenki megtalálja a számára jó utat a hitben.
2009. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!