Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik megszakításos módszerrel...

Akik megszakításos módszerrel védekeztek és újra babát szerettek volna, mennyi idő után jött össze?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Huhh ne haragudj picit próbálok analizálni, tehát megszakítással védekeztek, de mostmár szeretnétek babát és mostmár nem védekeztek és az érdekelne, hogy így mikor jön össze? Nos ha igen, akkor akár elsőre :) Sokan írják itt, hogy biztos beteg az, akinek nem jön össze a megszakítás mellett. Ugyan már, hatalmas butaság. Sok sikert a mielőbbi babásodáshoz, remélem nem értettelek nagyon félre :)
2009. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"babásodáshoz" de jó ezt a szót így eddig még nem hallottam :)

Egyébként mindenben egyetértek.

2009. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is itt láttam először, annyira megtetszett :):)
2009. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 terhességem volt, az első 2 hónap után sikerült, sajnos nem maradt meg, de a vetélésem után azonnal terhes lettem. A harmadik is két hónap után sikerült.

2009. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értettél félre, köszi a válaszokat!Amúgy 2. baba lenne!
2009. aug. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!