Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik hosszútávon csak megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszútávon csak megszakításos módszerrel védekeztek, nem lett terhesség a vége? Mennyire lehet megbízni ebben a módszerben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 10:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Egyik ismerős pár majd 2 évig megszakítással "védekezett",aztán mikor eldöntötték,hogy babát szeretnének,próbálkoztak egy évig sikertelenül,majd orvosi segítséggel,de összejött nekik a baba.
2011. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Az én gyönyörű, cserfes kicsi lányom óvszer mellett fogant. Nem biztos a megszakításos sem, hiszen az előváladék is tartalmaz spermiumokat.
2011. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Van erre "hivatalos" érték.

100 így védekező nőből 1 év alatt 35-37 esik teherbe, vagyis minden harmadik.

3 év alatt szinte biztosan összejön a baba. Ha nem, azt már meddőségnek hívják.

2011. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

ismerek olyat, aki megszakítással 4 hónap után lett terhes, ismerek olyat, aki 1 év után.

ebben nem lehet megbízni, mert nem mindig sikerül megszakítani és az előváladékban is van spermium.

ezt azoknak ajánlják, akik szívesen vállalnának babát, de még konkrétan nem gyúrnak rá a témára. sikerül, ha sikerül, kész.

de ez nem védekezés igazából, annyira megbízhatatlan.

2011. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
előszőr pár hónap alatt teherbe estem így, most már 2 és fél éve viszont nem . szóval ez tényleg csak a szerencsén múlik.
2011. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%

A megszakítás nem védekezés.

Az 1-nek is azért működött 2 évig, mert volt valami gond, valamelyik fél nem volt tökéletesen termékeny, elvégre orvosi segítség kellett a teherbeeséshez.


2-nak: az óvszert nem akkor kell felhúzni, amikor már "csöpög" a f*sz.

2011. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert még nem szeretnék teherbe esni, mert a körülmények nem megfelelőek. De én nem tudok semmi féle fogamzásgátlót szedni egészségügyi problémák miatt, és a párom nem hajlandó óvszert használni.
2011. szept. 1. 10:59
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

És neked csak a fogamzásgátló tabletta és az óvszer létezik? van még egy pár módszer, csak utána kellene nézni.

Pl. ha megszakítás mellé használnátok pharmatexet is, akkor jó eséllyel nem esnél teherbe.

vagy pesszárium és spermicid együtt.

nem értem, hogy miért a legeslegmegbízhatatlanabb módszert kell választani, ha van még azon kívül más is.

2011. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
én kb 2 évig csináltam így. nem lett baba, de elegem lett az állandó görcsölésből, h "na vajon következő hónapban megjön-e?", azóta fogamzásgátlót szedek, és jobban is érzem magam. meg sokkal nagyobb szabadságot ad a szexben. kérdezz meg egy orvost, hogy hüvelygyűrűt, vagy bármi mást használhatsz-e. a barátodat meg térítsd észhez h nem kívánságműsor a dolog.
2011. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

amúgy nincs igaza aki azt mondja hogy ha nem leszel terhes 2-3 éven belül akkor gond van. ismerek olyan párt akik több évig így "védekeztek" és nem lett baba és amint élesben csinálták rögtön összejött.

az tény hogy ez nem igazán védekezés, tényleg csak az csinálja aki úgy van vele hogy nem baj ha összejön.

2011. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!