Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy megfogant egy...

Lehet hogy megfogant egy pete, de mivel a ciklus végén, ezért az aktuális menzesz még szokásosan jött meg?

Figyelt kérdés

dec 14én pettingeltünk de nagyon félek h belémkerült ondó. ez a ciklus 20.napja volt. tehát már készülődött aszervezetem valószinüleg h megjön a menzeszem. dec22én,28.napon meg is jött.nem nagyon erős, de normális,görcsölős,piros,5napos vérzés. de most, dec.29.31 körül olyan enyhén görcsölős, húzódós,szurkálós érzésem van,s mintha nehezebb lenne a méhem!! Lehetséges, hogy a pettingkor rendkivüli peteérésem lett,az megtermékenyült, és elkezdett 7napos vándorlásra indulni a méhem felé és ez alatt még menstruáltam ,ami már úgymond elő volt készülve? És akkor ha jól számolom, a menzeszem kb 4.napja környékén kezdett el beágyazódni? És emiatt érezhettem,érezhetem ezt az együttlét után kb 2 héttel a beágyazódás és terhesség eleji méhájást,görcsöt,nehézséget????

VAGY HA MEGTERMÉKENYÜLT VOLNA, akkor már a dec22i menzesz se jött volna meg????? vagy nem ilyen "normálisan"??? Kérlek írjatok!!! Terhes vagyok vajon?? Köszönöm



2013. jan. 1. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
istenem hány éves kölök lehet ez? ha az én lányom lenne akkor Biologia órára ülteteném be őt is a és a fiut is Tanuljatok
2013. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elkeserítő, hogy egy kétségbeesett lány, akinek nagyon fontos a válasz, nem hiába írja ki többször, ilyen leoltást kap. Nektek még nem volt ilyen, hogy valamire nagyon szeretnétek esetleg megnyugtató és nem kioktató választ kapni?

Persze hogy nem, mert ti tökéletesek vagytok...


Leírom ide is a válaszom, hátha valakit szintén érdekel a válasz, csak nem mer kérdezni...

Jómagam is jártam már úgy hogy valaki korábbi kérdéséből kaptam választ a hasonló bajomra...

A lényeg, megpróbálom neked leírni. Szerintem nem vagy terhes. Akkor nem jött volna meg, mert ha megtermékenyül egy petesejt, elkezd beágyazódni 7-10 nap alatt, viszont neked ez idő alatt megjött így a méhnyálkahártya amibe beágyzódik az embrió neked nem volt, mert levált . Ilyenkor úgy kell elképzelni, mintha búzát szeretnél aszfaltba ültetni:)Amit érzel menszesz után két héttel , fájdalmat,nehéz méhet, az az ovuláció, ilyenkor ne legyen hüvelyi érintkezés jó?

Bármit szívesen elmagyarázok, tudom most mit érzel, de nyugodj meg, mert az idegesség meg késleltetheti a következő vérzést, nehogy amiatt is aggódj. Még mi felnőttek is vagyunk úgy, hogy egyszer azért imádkozunk hogy megjöjjön, egyszer meg azért hogy ne:)

Remélem tudtam segíteni. Ja és ha ovud van, akkor kb 2 hét múlva meg fog jönni:) Terhes nem lehetsz:)


Remélem tudtam segíteni:)

2013. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!! aranyos vagy.
2013. jan. 3. 19:10
 14/15 anonim válasza:
100%

Férfiként írom: #12 és kérdező szerintem teljesen normális emberek, és valóban jó lenne, ha tényleg kizárólag azok válaszolnának a kérdésekre, akik segíteni tudnak.

Fölösleges bunkó válaszokat adni (inkább ne írjon semmit az ilyen, mert egyáltalán nem vicces), és ezek az "emberek" pontozzák le a normális válaszokat.

Bocsi, hogy nem szigorúan a témához szóltam hozzá, de ez már régen érlelődött bennem és most kijött :-).

2013. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 3. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!