Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség elő jele? Az...

Lehet terhesség elő jele? Az hogy nagyon sokat eszek és eddig nem ettem sokat most képes vagyok a férjemet is 2-szer ki enni és nem csak evés közben de akkor a legjobban érzékenyek a mellem főleg a bimbóim.

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Menstruációval mi a helyzet? Amit leírtál, lehet "tünet", de nekem pl. menstruáció előtt terhesség nélkül is nagyobb az étvágyam, és feszül a mellem.
2013. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

stressz?

bár én mondjuk fél kg lekváros vajas kenyeret ettem meg egzyer egy nap és rá egy

hétre pozit teszteltem, na de a stressz is okoz ilyet

2013. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Evés közben érzékenyek a bimbóid. Ez édes. :o)


No, az a kérdés leginkább, hogy mikorra (nem) várható a vérzésed, és ha az kimaradt, vagy épp ma-holnap esedékes, akkor tesztelni kell egyet.


Szurkolok!

2013. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a mensim az fura volt előző honnapban 1 napig véreztem utána más nap alig harmadnap el is múlt csak most keltette fel a figyelmemet hogy ez nem meg szokót jó lenne ha a kis pocak lakó lenne a hibás érte :)
2013. jan. 2. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor gyorsan szaladj egy tesztért :)

Már a reggelt sem kell megvárni, mert ha baba van, akkor már kimutatja esti pisiből is.

2013. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahogy a férjem nem hisz az otthoni tesztekben :) Nem sokára itthon van a munkából és egyenes út lesz a nőgyógyászat:)
2013. jan. 2. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi az eredmény!
2013. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kíváncsian várjuk az eredményt :)
2013. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!