Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Most rögtön...

5 napja késik. Most rögtön csináljak tesztet vagy holnap reggel?

Figyelt kérdés

Szabályos 28 naposak a ciklusaim, spirálom van, de már 2 éve is becsúszott spirál mellett. (akkor azt gondoltam többet nem leszek ilyen szerencsétlen) De most aggódom, mert nem szokott késni. Már reggel akartam tesztet venni, de elkezdtem kicsit barnázni, ezért lefújtam a tesztelést.

Van értelme napközben tesztelni?


2013. jan. 2. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
megvárnám a reggelt, lehet, hogy addigra rendesen megjön, ha nem, akkor úgyis jobb az a pisi:)
2013. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
AZONNAL!!!!! Várom az eredményt :)
2013. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor irány a patika, de szerintem már csak kibírom reggelig.
2013. jan. 2. 15:33
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem már napközben is kimutatná, de te tudod:)

Majd írd meg az eredményt. Megy a drukk:D


22hkm.

2013. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

5 nap késés után már most pozitív lenne . nem várnám meg a reggelt.... Írj mi lett, én is várom.


2 kisfiú anyuja

2013. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ennyi késés után már most is pozit mutat, ha ott a bébi, én nem bírnám ki reggelig, az tuti.. :)

39 hkm

2013. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Bocsi, aki várja az eredményt várjon még 2 napot.

Végülis nem vettem tesztet, mert barátnőmnek van és holnap után elhozza. De remélem addigra már megjön.

Addigis lépcsőzök és direkt cipelem a gyerekeket( van 2). És talán este még "akciózunk" is a párommal, hátha az beindítja.

Sajnálom azokat, akik azért kűzdenek ,hogy összejőjjön a baba, de a másik oldal sem kellemes. Főleg, hogy én védekeztem és mégis izgulhatok.

Lehet, hogy van valami és a spirál majd ezután fogja kipucolni?

2013. jan. 2. 16:46
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha babás vagy akkor miért jobb ha elvetélsz esetleg? Csinálj mindent ugyan úgy ahogyan idáig tetted.

Ha meg babás vagy akor meg megbeszéled az orvosoddal mi a következő lépés.

Kíváncsi vagyok az eredményre és majd írd meg, hogy mi lett.

2013. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy van 2 gyerekem és már becsúszott volna egy harmadik is spirál mellett, de azt elvetettem. Ha most terhes vagyok szintén nem tartom meg. 1,5 hónapja kezdtem el dolgozni, rengeteg a hitelünk. Ha 3-4 év múlva jönne belevágnék, addigra már jobban állnánk anyagilag. Az első esetre azt mondta a dokim, hogy van ilyen,de ne veszítsem el a bizalmam a spirálban. Megint azt rakattam fel, mert gondoltam többször nem leszek ilyen szerencsétlen.

Szóval ezért lenne jobb, ha magától elmenne. ( már ha van valami egyáltalán)

2013. jan. 2. 17:54
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát én is spirál lettem most terhes, a harmadik gyerekkel. De isten ments hogy elvetessem. Én már soha többé nem tetetek fel spirált. Elég buta vagy, már ne is haragudj...
2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!