Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg segít a teherbeeséshez...

Tényleg segít a teherbeeséshez a palástfűtea és a cickafark tea?

Figyelt kérdés
Olvastam róla,hogy a palástfűteát cickafarkkal egyűtt kell inni és segíti a teherbeesést és még a hormonzavart is helyre rakja.Kinek mi a véleménye eről a teákról?Érdemes inni?
2009. aug. 26. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemes. Nem tudom nekem mi hatott, mert én barátcserjét is szedek hozzá. De a köztes és elhúzódó vérzésem teljesen megszűnt. A görbémre nagyon elégedetten nézett rá a nőgyógyászom...előtte olyan volt, mint egy EKG vonal.:)

Sokan írtak itt arról, hogy a terhesség is a kúra alatt/után jött nekik össze...hosszú várakozások után.

2009. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített, sőt...Mindenesetre az orvosok nem javasolják annál, aki egyébként egészséges, mert a cickafark tea ösztrogén hormon hatású, és be is kavarhat a ciklusba. Én mikor ittam, az amúgy teljesen rendszeres ciklusomat bekavarta, előbb jött meg, meg barnáztam is előtte, pedig soha nem szoktam!
2009. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is most kezdtem el inni a teákat lassan egy honapja.Menszi első napjátol cickafarkfűt,pé után pedig palástfűvet.Vasárnap vagy hétfőre nem várom remélem nem is jön.Egy éve probálkozunk.

2009. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én a párommal 4éve próbálkozunk és még semmi.Párommal minden rendben van.Nekem sajnos nem jó a ciklusom.Össze vissza szokott megjönni és van mikor kimarad.Jó lenne ha a ciklusom helyre állna mert nagyon szeretnénk babát.

2009. aug. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!