Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsokat várnék, mert...

Tanácsokat várnék, mert nagyon furcsa amit érzek? Hasonló tapasztalat volt esetleges beágyazódás idején?

Figyelt kérdés

Ma vagyok dpo 8-on(ciklus.hu szerint), szerintem dpo 6-on. A héten kedden nagyon erősen elkezdtek fájni a melleim, égtek a mellbimbóim, zsibbadt az egész mellem. Nagyon furcsának találtam sose volt még ilyen. Ez az érzés szerdára enyhült, de időszakosan éreztem mintha az egész mellem belső lázban égett volna(nem tudom máshogy leírni). Azonban ezzel egyidőben nagyon erős petefészek fájásom lett. A bal oldalon(ahol most a peteérésem volt). Mintha kést szúrtak volna a vesémbe hátulról. Nagyon megijedtem, már egyszer volt ilyen érzésem, de az a mensitől jött és műtét lett a vége. Most azonban a mensim még messze van. Az érzés nem is volt annyira fájdalmas nem kellett rá gyógyszert se bevegyek. Hullámokba jött. Ez még tartott tegnap is hol erősebben hol gyengébben(olyan érzés volt mint közvetlenül tüszőrepedés előtt). Majd tegnap délután már nem hátul fájt hanem elől, de szintén a bal oldalam(petefészeknél), de ez már csak tompa fájás volt. Ma reggel meg mintha elvágták volna. Semmi. Abszolút nem fáj. A melleim sem olyan nagyon érzékenyek már. A ruha zavarja a mellbimbóimat(mint mikor fázol és kellemetlen), de tudok rajtuk aludni. Éjjel olyan mintha kavicsokon hasalnék, de nem fáj.(Gondolom ha az az erős érzés elmúlt akkor nem baba).


Mitől lehetett ez? Van valakinek valami ötlete?

Ide teszem a görbém. Én ebben sem látok semmit ebben a hónapban.


[link]


Köszönöm


2009. febr. 27. 08:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A mellfájdalommal együtt volt egy napig erős mensi görcsöm, aztán az is mintha elvágták volna.
2009. febr. 27. 08:41
 2/12 anonim ***** válasza:
ez simán lehet terhesség, nekem a nemvárt idejében volt a szokottnál sokkal erősebb mensiis görcsöm, az is elmúlt, mert vége lett a beágyazódásnak! szerintem tesztelj nyugodtan, nagyon drukkolok! ha negatív (nekem is az volt egy nap késéssel), akkor se ess kétségbe, pár nap múlva simán lehet pozitív!
2009. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Nektek gratulálok.:)

2009. febr. 27. 09:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hasonló görcseim vannak. Nekem időszakos, tegnap egész nap nem volt, csak este, most pedig ismét van. Akkor intenzívebb, ha pl. ülök. Nekem hétfőn volt inszemem, és nagyon aggódom, mert fogalmam sincs, hogy mi lehet ez.
2009. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát remélem mindketten boldog pocaklakósok leszünk. Én is már 14 hónapja nem várom a mensit. Ilyet még nem éreztem. Nagyon remélem hogy nem megint valami hülyeség jött ki a szervezetemben..:(

Ez már galádság lenne, hogy minden hónapban van valami reményem.

2009. febr. 27. 09:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Remélem úgy lesz mindkettőnknél, és akik hasonló cipőben járnak velünk együtt. Neked mikor nem kellene megjönnie?
2009. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

áá csak szerda környékén. Szóval addig leadok pár kilót az idegesség miatt. Főleg most, hogy ennyi olyan jelem van amivel még soha nem találkoztam azelőtt.

Én is mindenkinek szorítok(bár én jó omen vagyok itt akinek eddig szorítottam mind pozit tesztelt rajtam kívül):( Úgyhogy megy a drukk mindenkinek.

Mikorra nem várod?

2009. febr. 27. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
ez enyém még messze van.... az orvos azt mondta, hogy márc.9-én teszteljek először.
2009. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szorítok...:)
2009. febr. 27. 09:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Jajjj legyszi, kerhetem, hogy ertem is szorits? :) Hetfon tesztelek!

Nekem is voltak multheten hasonlo gorcseim. De most mintha enyhebb lenne. Es nekem is hullamokba jott. Sot en magneziumot is vettem be mert nagyon kellemetlen volt es attol egy picit megszunt. Pont ugy ahogy te is irtad mintha forrok lettek volna a melleim belulrol. De nallam ez is megszunt de ugy veszem eszre, hogy meg vannak egy picit duzzadva. Kepes vagyok bebeszelni magamba a tuneteket ugyhogy egyelore csak csendben remenykedem. Pozitiv tesztet kivanok minden babara vagyonak!!!

2009. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!