Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hamarabb teherbe eshetek?...

Hamarabb teherbe eshetek? Lehet próbálkozni már?

Figyelt kérdés
2012 nov 15 én volt spontán vetélésem sajnos a 8. hétben :( tervezett baba ( második lett volna, nem volt még se abortuszom se vetélésem) most telik le a hat hét, es 1-én jött meg a havim is! Mikortól lehet próbálkozni, várjunk még vele? El vagyok keseredve nagyon mert az első terhességem nagyon "laza" volt!!!!! Minden úgy ment mint a nagy könyvbe lett volna írva, gyors 40 perces szülés vajudás nélkül,egészséges baba:) !!!!! Aki most 6 éves!!!! Terveztük az új kis jövevényt!!!!! Sajnos úgy tekintek magamra mintha elromlott volna valami bennem....... Nem szeretném még egyszer ezt álélni :( Tudom nem szabad türelmetlennek se lenni de nagyon szeretném, szeretnénk még egy babát!!!!!! Köszönöm előre is a pozitív válaszokat!!!! Üdv G :)
2013. jan. 3. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom azt javasolta nekem, hogy a vetélés után 3 hónap múlva próbálkozzunk először. De van olyan ismerősöm, nem is egy, aki előbb esett teherbe, de fokozott odafigyelésben van része. Én viszont betartottam a doki javaslatát, mert ezt tartottam helyesnek az én és a leendő kisbabám érdekében.
2013. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hónap várakozást mondott a doki, kivártuk és most újra próbálkozunk. Ne legyél elkeseredve, ez sajnos gyakran megtörténik, nem valószínű, hogy benned volt a hiba, annyi mindentől lehet, én a természetes szelekció elv miatt nyugodtam meg. Örülj a már meglévő kisgyereknek és biztos hamarosan összejön a következő baba is.
2013. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Kedvesek vagytok!!!!
2013. jan. 8. 07:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nagyon borzalmas érzés ha elvetélsz, DE sajnos van ilyen. Valami nem stimmelt vele nem lett volna egészséges. Nem rontottál el semmit! Nőgyógyásszal kell konzultálni a próbálkozás elkezdéséről. De én azt gondolom ha nincsenek már panaszaid akkor bele lehet vágni. Csak lazán , hidd el jönni fog a baba és addig is élvezd a csodálatos első gyermeket, van akinek egy sem sikerül. Ne aggódj, ne tesztelgess egyszerűen csak éljetek! És hidd el hamarosan bejelentkezik a baba és kibéreli 9 hónapra a pocakodat!
2013. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!