Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat napja késik a menstruációm...

Hat napja késik a menstruációm, de terhes nem lehetek mert védekezünk mindig a barátommal óvszerrel és mindig megnézzük h kiszakadt-e. De mégis félek mert ennyit még sohasem késett. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, ennyi késés után, mivel aggódsz, már teszteltél, mielőtt ide írtál. A teszt mit mutatott?

Mi nem fogunk többet tudni...

Tesztelj, és ha nagatív, várj még kicsit, és doki, hátha hormonzavar.

Ha pozi, akkor doki, hogy megvizsgálja, mi a helyzet odabent.

2013. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy használjátok?Úgy értem rajta van a kezdettől vagy csak a "befejezés" előtt húzza fel?Az is sokat számít.De lehet hormonális probléma is.
2013. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tesztet még nem csináltam mert 4 napot késett már csak ma kezdtem el idegeskedni
2013. jan. 3. 20:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Két éve vagyunk együtt mindig csak az aktus előtt húzza el és eddig nem történt soha semmi arra pedig ügyelük h ott ne érintkezzünk
2013. jan. 3. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
*húzza fel
2013. jan. 3. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:

" mindig csak az aktus előtt húzza fel"


Ezt hogy kell érteni? Mert ha elöször kicsit beteszi és csak mielött elmenne, húzza fel, akkor nem ér semmit.

2013. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis mielőtt betenné az előtt húzza el.
2013. jan. 3. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Teszt!


csak az a (z egészséges) nő nem lehet terhes, aki nem él nemi életet.


Mennyi idős vagy?

Amúgy minden jelentősebb ok nélkül is késhet, főleg 20 éves kor alatt.

Ha rendszeresen össze-vissza jön meg akkor érdemes nőgyógyásszal konzultálni, mert sokféle oka lehet..

2013. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és rendszeresen szokott megjönni csak néha késik 1-2 napot meg egyszer-kétszer előfordult h 4 napot késett.
2013. jan. 3. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyi simán belefér a késésekbe. Csinálj tesztet.. mert mi sem látunk beléd, de ha nem is sok van esély, de lehet csak az idegeskedés miatt késik csak, megcsinálod a tesztet megnyugszol és meg is jön (ebben a hónapban én jártam így tablettát szedek, eddig nem akadtam volna ki ha becsúszik, de 1-jével megszűnt a munkaviszonyom késett 3 napot, tabi mellett ez para, teszt nega délutánra meg is jött, az volt a baj h már előre stresszeltem, h most semmiképp se)



utolsó voltam

2013. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!