Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még gyerekem 3 vesegyull...

Lehet még gyerekem 3 vesegyulladás után?

Figyelt kérdés
12-13 éves koromba vesegyulladásom volt (egymás után). És hallottam hogy ha veseproblémám van akkor nem leht gyerekem. Kiderítették Szolnokon hogy 2 burkú vesém van (Magyarán a vesém körül van egy burok amibe könnyen megbújhatnak a bacik)de Pesten azt mondták ők nem látják. Még csak 14 vagyok és épp most is vesegyulladásom van. Nem akarok gyereket még (Jóval később) majd olyan 25-30 évesen. (de az is korán) és addig minden játszik.. (vesegyulladásra értem). De ha nem lesz vesegyulladásom, akkor lehet még gyerekem?

2013. jan. 4. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Előrelátó vagy. Ha hajlamos vagy a vesegyulladásra, a megelőzésre fektesd a hangsúlyt. Öltözz rétegesen, melegen, a hátad, derekad mindig védve legyen. Igyál sok folyadékot, ásványvíz, tea hamar átmossa a vesét. Nekem terhesen volt vesegyulladásom, de túléltük, nem lett baj. A védőnő javasolta, hogy igyak sok citromos vizet, mert a citrom lúgosítja a vizeletet, és az akadályozza a kórokozók elszaporodását. Hát én ennyit tudok tanácsolni.
2013. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2013. jan. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!