Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy tetszik a Babett,...

Kinek hogy tetszik a Babett, ha kislány és a Benett, ha kisfiú?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 15:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Babiként tetszik a Babett, a Benett meg Beniként. :)
2013. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
Nekem Benett tetszik az én fiamnak Bendegúz a neve . Lányomnak meg Bella a nevw .
2013. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kérdező minden választ elfogad, csak leírja mellé a saját véleményét. Nekem nyilván tetszenek, mert azért írtam ki ide. Miért értenék egyet azzal, akinek nem tetszik??!Hát itt tényleg egyesek szeretnek kioktatni.Többieknek köszönöm.
2013. jan. 5. 17:00
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Babett tetszik, Benett nem.
2013. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom a te fejedben is megfordult, hogy nem biztos, hogy franko nevek ezek, azert tetted fel a kerdest. Nekem nem tetszik egyik sem. Szegeny gyerek ilyen nevvel!
2013. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Látom nem nyugszol:-)

1. nem biztos, hogy így fogják hívni a gyermekem, még változhat!

2. Nem kell sajnálni, a legjobb helyen lesz nálunk, mert már most imádjuk!

3.Nekem továbbra is tetszenek!

Neked nem, megértettem, nem kell több válasz, köszönöm!

2013. jan. 5. 18:34
 17/25 anonim ***** válasza:

Benett tetszi, de a fiamnak nem adnám, mert van ami jobban tetszik. A Babettről nekem is a babetta jut eszembe:) és ezért nem adnám a lányomnak, de ha ettől eltekintek akkor sem tetszik.

Esetleg Berill, Bella nem tetszik?

2013. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Benett elmegy, de a Babett nem tetszik. Utóbbit nem adnám a gyerekemnek, sőt én magam sem viselném. (Akkor inkább Linett - részemről)

De különben is, olyan nevet adsz a gyermekeidnek, amilyet szeretnél! A lényeg, hogy neked tetsszen! Az, hogy a gyerek később hogy tud azonosulni a névvel, szereti-e a nevét az meg úgyis a pozitív énképen múlik, nem azon, hogy mennyire hétköznapi, vagy éppen kicsit szokatlan hangzású a neve.

2013. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

En vagyok a nyugtalan.

Sok szulo azt hiszi, hogy maganugy, hogy milyen nevet ad a gyerekenek, es ne szoljon bele senki, mert imadjuk ot, ilyesmi.

Aztan abban a pillanatban, amikor megszuletik, es a szuleszno megkerdezi, hogy mi a gyerek neve es a vedono, hogy mit irjunk az anyakonybe, es egyikojuk sem erti, hogy Benett meg Limett es tarsaik, na innentol kezdve a nevadas nem maganugy, hanem a gyerek keresztje.

Jol tetted kerdezo, hogy megkerdezted mas velemenyet is, es hallgasd is meg, es azok alapjan donts, ne csak a sajat elkepzelesed szerint.

2013. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%

22:00-as vagyok.

Látom jó kis vita bontakozott ki a nevek körül.

Nem értem hogy sokan miért találják egyenesen borzalmasnak ezeket a neveket.

Ott van pl. az Anett, Fruzsina stb. Manapság senki sem találja különösnek, de még idegen hangzásúnak sem pedig ha belegondolunk, nem sokban különböznek a a fentiektől. Csak már annyira gyakorivá válltak, hogy fel sem tűnik az idegen hangzás...

A keresztnév, amit a szülők megálmodnak gyermekeinek, nem lehet kereszt. Miért lenne? Nem értelek előző válaszoló...

2013. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!