Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fájdalmas a peteérés?

Miért fájdalmas a peteérés?

Figyelt kérdés
a peteérést.Nálam a ciklus 5.-tól a 14.-ig fájdogál a petefészkem, de csak éjszakánként. Sokszor fent vagyok emiatt, alig tudom kipihenni magam. Már többször voltam orvosnál, minden létező vizsgálaton túl vagyok, de semmi. Csak annyit mondott az orvosom hogy valaki megérzi a peteérést valaki nem. Valaki tud esetleg valamit ajánlani, valami gyógynövényes dologra gondolta. Az orvos szerint az lenne a legjobb ha terhes lennék mert akkor megoldódna a problémám , mi probálkozunk de eddig még sajna nem jött össze a baba :( hiába érzem
2009. aug. 27. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Kriston tornát. Nemcsak a záróizmok karbantartására jó. Nekem egyik ismerősömnek mindig alhasi problémái voltak, görcsölt állandóan. Azt hitte egy makacs felfázás következménye, de miután permanens volt kivizsgáltatta. Neki is azt mondta az orvosa, hogy ilyen a ciklusműködése...és ezzel az a dolga, hogy tűrje.

Ezalatt jár egy nőhöz intimtornázni. Bár mégcsak 30 éves volt, nem szült de a fejébe vette, hogy neki a 'lányos formája' kell.

A petefészekfájdalmai teljesen elmúltak, azóta is felkent aggitátora ennek a tornának.

Én is csinálom és tényleg remek.

2009. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, rá keresek a neten. remélem használni fog, mert oké hogy tűrni kell de nem állapot hogy állandóan fáradtan járok dolgozni.
2009. aug. 27. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a ovutól számítva (kb 15. nap) mensiig fájdogál egyfolytába a petefészkem
2009. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!