Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem de semmi. Nem akar...

Teszteltem de semmi. Nem akar megjönni akkor is lehet baba? Tünetem nincs. Lehet, hogy más baj van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy tesztet csináltál? Tanácsolom tesztelj reggeli első vizeletből, az mutatja a legbiztosabb eredményt. Ha negatív és még mindig nem jött meg, akkor fordulj nődoktorhoz!
2008. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje késik?

Elsőként azt mondanám én is, hogy reggeli vizeletből tesztelj, aztán várj pár napot és ha nem jön meg megint teszt. Aztán doki!!! Stressz, felfázás miatt is késhet, de ciszta miatt is! Jó hamarabb a végére járni!

2008. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt nap amikor nagyon sűrün jártam pisilni és néha feszül a méhem ennyi a panaszom. Elvileg 29.-én kellett volna megjönnie de lehet a gyógyszer abbahagysa még befolyásolja a dolgot. Reggeli vizeletből teszteltem de ha nem jön meg tesztelek még 1-et aztán orvoshoz fordulok. De még csak semmi menzeszre utaló jelem sincs olyan néha mintha mindjárt megjönne de folyás barnázás meg ilyenek nincsenek.
2008. máj. 31. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért lett negatív, mert korán teszteltél. Várj pár napot és tesztelj újra! Első válaszoló vagyok:)
2008. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!