Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, illetve korai...

Beágyazódás, illetve korai terhesség idején lehet e futni, vagy más állóképességi gyakorlatokat végezni?

Figyelt kérdés
Gátolhatja a futás a beágyazódást, vagy a baba megtapadását? Nemrég kezdtem el mozogni, mert fel akarom készíteni a szervezetem a gyermekvállalásra.
2009. aug. 27. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne fuss. Minden ami rázkódás, hagyd ki. Ne is biciglizz.

Úszás, aerobik (ugrálás és hasizom nélkül) nagyon hasznos.

2009. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem beágyazódásnál még nem jelent problémát a mozgás!A barátnőm spinningelt amikor teherbe esett és csak miután megtudta,h. terhes,akkor hagyta abba az edzés és egészséges kisfia született!
2009. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! én nem a babatervezéskor kezdtem a futás-biciklizést, hanem előtte kb. 5 évvel, de nem hagytam abba és így is terhes maradtam. De mikor védőnőhöz mentem, azt jvasolta, ne fussak, így azt a 7. héttől hanyagoltam, főleg mert jött a hányinger is. De az 5. hónapig bicikliztem.

7 hós manó anyuja

2009. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor inkább többet sétálok és kímélőbb mozgásformát keresek. :)
2009. aug. 28. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!