Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy ultra extra halvány...

Van egy ultra extra halvány második vonalam?

Figyelt kérdés
Képet nem rakok fel, nem látszana. De én (lehet csak beképzelem) látok egy halvány (szinte láthatatlan) második vonalat, forgattam nézegettem majd megláttam :-). Van aki ugyanígy volt és egy pár napra rá egyértelmű pozit tesztelt??
2013. jan. 7. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam tavaly november végén.

Az előző ciklusban is csináltam, és egyértelműen negatív volt, aztán amikor megcsináltam, nem volt csík, csak egy érzésnyi:) Ahogy forgattam, biztos voltam benne, hogy ez nem negatív, de vártam két napot, hogy erősebb legyen. KÉt nappal később már rendesen látszott:) Aztán egy hétre rá még egyet teszteltem, na azon meg brutál erős volt a második csík.

Úgyhogy remény van:) HAjrá:)

2013. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-) Remélem nekem is ez lesz!!! Nagyon szépen köszi a választ, ez is erőt ad a reménykedéshez!! :-)
2013. jan. 7. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam így volt. Hány nap telt el a fogantatás óta? Én 8. dpon-on teszteltem először (türelmetlen voltam) és a férjem is csak annyit mondott hogy oda lehet képzelni ha nagyon akarom de ha őszinte akar lenni ő nem látja a második csíkot. Én viszont láttam, egész nap nézegettem annyira örültem és tudtam hogy ha 2 nap múlva csinálok egy másikat az már szép pozitív lesz és így is lett! De ehhez hozzátartozik hogy a korábbi negatív tesztjeimet is elővettem összehasonlításként és azokon nem volt semmi derengés sem úgyhogy én ebből tudtam hogy pozitív lesz.
2013. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok, na teszteltél ma?
2013. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!