Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki pharmatex mellett...

Van aki pharmatex mellett lett terhes ugy hogy minden utasítást betartott?

Figyelt kérdés
Vagy csak ráfogja mindenki,aki nem megfelelően védekezik.
2013. jan. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"A fogamzásgátló módszerek megbízhatóságát az ún. Pearl-index-szel (PI) szoktuk kifejezni, ami azt jelenti, hogy az adott fogamzásgátló módszer alkalmazása mellett 1 év alatt 100 nőből hány esik teherbe. A Pharmatex hüvelykrém, hasonlóan a hüvelybe helyezhető szivacsokhoz és spermiumölő anyagokhoz Pearl-index-e 0,7-7. Ez azt jelenti, hogy jó védettséget nyújt."


ezt találtam!

2013. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, sokan lesznek mellette terhesek.

CSVSZ-es védőnő mondta az éves beszámolóján (az abortuszra jelentkezőkről).

Azt persze nem tudja leellenőrizni senki, hogy tényleg mindent maradéktalanul betartottak-e, de a nagy többség váltig állította, hogy igen!

Csak az védekezzen ezzel, akinél nem baj, ha becsúszik a baba!

2013. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ismerősöm is ezzel lett terhes. Én még nem próbáltam.
2013. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én gyönyörű kisfiam Pharmatexes baba :)

Mi egy évig használtuk a hüvelykúpot minden utasítást pontosan betartva! És most 2és fél éves a kisfiam. Csak annak ajánlanám akinél nem baj ha becsúszik :)

2013. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát most én is parázok, mi 2 hónapja védekezünk ezzel, és nekem már vannak gyanús tüneteim.Mondjuk mi pár hónapon belül amúgy is terveztük a babát...most lehet, hogy hamarabb jön. Fogamzásgátlóról tértem le, hogy addigra kitisztuljon a sok hormon.
2013. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!