Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy valaki úgy...

Létezik, hogy valaki úgy essen teherbe, hogy védekeznek és elvileg nem is történik baleset?

Figyelt kérdés
Óvszerre gondolok. Ha kiszakad, akkor gondolom minden esetben észre lehet venni, nem?
2013. jan. 9. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az első baba gyógyszer (már kb. 4 éve szedtem), és óvszer (a biztonság kedvéért) mellett sikerült, nagyon akart jönni:)
2013. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

AZ óvszer kiszakadt? Vagy semmi? Mindent szabályszerűen csináltatok és mégis?


Ez után milyen módszert választottatok?

2013. jan. 9. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik,ha rosszul használják az óvszert.
2013. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy rosszul? Hogy lehet rosszul használni?
2013. jan. 9. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnt kiszakadtnak, mert a párom mindig megnézi a mai napi, és nem szivárgott (vagy nekünk nem tűnt fel) a doki röhögött rajta, és azt mondta a tabletta önmagában érthető, mert valószínű kevés már nekem a hormontartalma, az óvszeren meg nem is kell látható sérülés, mert az ondó sűrű, csak úgy tudnánk ellenőrizni, hogy rendben van-e, ha feltöltenénk vízzel, így simán lehet, hogy kijut egy kicsi, és mi nem vesszük észre. A doki gratulált hozzá, hogy nagyjából 100 millióból vagyunk azok az egyek, akik ezt így összehozták:D


Amúgy nem tudom, hogyan lehet az óvszert úgy rosszul használni, hogy aktus végén sem tűnik fel. Mert ha rosszul használod, akkor kiszakadhat, és azt azért észre lehet venni. Évek óta használjuk, nem hiszem, hogy annyira bénák lennénk, mert csak akkor egyszer sikerült így.

2013. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl későn felvenni,vagy túl korán le.
2013. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!