Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam uh-on laparhoz...

Tegnap voltam uh-on laparhoz kell. Ezt írta az uh-os nő: nagy uterus, endometrium 7mm, fundusközelben 5ször 3mm echodens képlet (polypoid)? Bal ovárium 37szer 25mm, jobb ovárium 33szor 26mm, pcos jellegűek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2013. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jaj, bocsi, túl hosszú volt a kérdés, így nem írta ki végig.

A dokim jövő héten lesz, így azt szeretném valaki ért hozzá ezek mit jelentenek?Köszönöm!

2013. jan. 10. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, így nem okoskodnék, mert csak nagyjából értem ezeket, de az utolsó kifejezés nekem nem tetszene (pcos jellegűek).
2013. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pont ugyanezt akartam írni. pcos-ra gondol a doki valószínűleg.
2013. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én szerdán voltam kontrollon mert jobb oldalon alhasi fájdalmaim vannak HÓNAPOK ÓTA....

UHon nekem az volt hogy bal oldalon 23mm jobb oldalon 17mmes echomentes képlet látható...

A nőgyógyász azt mondta hogy a fájdalmam nem nőgyógyászati eredetü...

Nőgyógyász és sebész oda vissza küldözget és nem tudják mi a bajom. 21.ére kaptam időpontot magándokihoz... Remélem véget vet ennek a rémálomnak. Jobbulást am....

Neked mik a tüneteid?

2013. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nekem évek óta fáj az alhasam, soha nem találtak semmit.

A hasam is sokat ment, mostanában realizálódott, de még nem az igazi.

A közösülés is fáj, egy pontban.

2013. jan. 13. 19:52
 7/9 anonim válasza:

Utolsó vagyok!

Voltam magán dokinál és egyből meg találta a fájdalmam okát...

Méh polipom van amit menszeszkor műteni kell,több cystám is van és műtét után balneo terápiára kell járnom mert össze zsugorodtak a petefészkeim és meg vastagodtak a falai...

Jajj és sajnos van egy kis hüvely gyulladásom is ami mára már el is múlt szerencsére:)

2013. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Remélem hamar rendbe jössz!

Én mennék laparra, de késik 7napja, így még nem tudtuk az időpontot kitűzni.

2013. jan. 26. 05:56
 9/9 anonim válasza:

Köszi!

Az nem jó!

Neked is mi előbbi jobbulást!

2013. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!