Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik után természetes úton...

Lombik után természetes úton baba? Vitaminkérdés.

Figyelt kérdés

Van már egy lombikbabám. Tudom, hogy milyen vitaminokat kellett szednem a beültetés után. De kiderült, hogy lehet természetes úton is babám, mert sikerült teherbe esnem, csak vetélés lett a vége.

Azon gondolkodom, hogy szedjem-e azokat a vitaminokat, amiket a lombik kezelés alatt és után írtak fel nekem. Magnézium, E-vitamin, Aspirin protect 100-as, Femibion.

Volt még más gyógyszer is, de azok nem egyszerű vitaminok, azokat természetesen nem szedném. De a vitaminok talán segíthetnek.

Ti szednétek ennyi mindent? Amikor a lombik után ezeket kaptam, összejött. A vetélés előtt meg nem szedtem semmit, mert nem is hittem, hogy teherbe eshetek. Most félek, nem akarok újra vetélést.

Mennyit érdemes szedni? Ti hogy csinálnátok?


2012. dec. 28. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire segítenek, de a femibiont és is elkezdem szedni a babaproject elott. Magnéziumot egyébként is szoktam szedni, mert néha kikészít a 2 éves lányom. A vitaminok nem ártanak és egy év alatt meglátod, hogy sikerul e teherbe esned.

Egyébként a femibiont szedtem az elso terhesség alatt, meg voltam vele elégedve.

26N

2012. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebben is azt szedtem, nekem is bevált, nem okozott problémát.
2012. dec. 28. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!