Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül az inszemináció...

Mennyibe kerül az inszemináció a Kaáliba ha nincs peteérésem? (peteérés elősegítéssel+maga a beavatkozás)

Figyelt kérdés

Kinek milyen módszerrel segítették elő a peteérést? Hányadikra sikerült? Mit ajánlootak a sikeresség növeléséhez? Esetleg tapasztalat a miskolci Kaáliban? Nem csak feltétlenül a miskolci érdekel!

Köszönöm!


2013. jan. 10. 15:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján akkor gondolom Te jobban értesz ehhez és ismered a konkrét esetet, hogy így diagnosztizálsz. Nekem is van PCOS-m, meg más bajom is és rajtam végül a stimuláció és az inszemináció segített. Nem minden PCOS-es betegnek elég bekapni pár szem Merckformint, meg tartani a diétát.
2013. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, de az esetk 90%-ban igen, és ahogy olvasom ott még szó sem volt legalább 1 évig tartót 3 as kezelésről szigorú diétával és heti 4szeri sporttal.
2013. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én ismerem ezt az orvost és ért hozzá. Gondolom az eset konkrét ismeretében döntött a felajánlott kezelés mellett. Biztos, hogy ismeri a PCOS-s esetek 90%-ában használt gyógymódot, mert nekem van olyan személyes ismerősöm, akinek azt ajánlotta és segített is neki.

Én azt javaslom a Kérdezőnek, hogy ha bízik benne, akkor menjen hozzá, ha nem akkor keressen másik orvost. Nekem nincs érdekem abban, hogy Őt ajánljam, csak annyit tudok, hogy én maximálisan elégedett vagyok vele és van egy egészséges kislányom.

2013. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én meg vagyok elégedve Dr. Molnár Imrével. Nagyon kedves és korrekt orvos. És ha ő ezt ajánlotta én bízom benne, hogy így jó is lesz. Őt ajánlották és sokan is járnak hozzá, és ez biztos nem azért van mert rossz orvos! Biztos mindent el fog mondani, mit miért tesz, még nem beszéltem vele, majd csak a hónap végén lesz esedékes a dolog. Egyébként én ha lehet most szeretnék babát nem évek és hosszú kezelések után, ha így is van mód rá kockázat nélkül miért ne lehetne? Gondolom ő is tisztában van mit kell csinálnia. Remélem a legjobbakat!
2013. jan. 12. 14:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak hogy kezeletlen pcos-el minimális a teherbe esés esélye és ha netán még is sikerül 70% feletti a vetélés kockázata. Másrészt ha a pcos-edet nem kezelik elöbb utóbb cukor beteg leszel én tuti nem játszanék ezzel.
2013. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Biztos fog rá megfelelő kezelést előírni! Még csak most derült ki egy hete hogy mi a gond. Őszintén szólva én nem félek emiatt, mármint tudom hogy jó kezekben vagyok. Az orvos sem játszana egy élettel!
2013. jan. 12. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!