Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagyon hamar...

Szerintetek nagyon hamar teszteltem és azért lett negatív?

Figyelt kérdés
Az elso peteérésem napjától, számítva ez a 8. Nap , es ma teszteltem!lehet a pe-m egy két napot csúszik, csak kb. A mensiig, meg van 11-12 nap...ugye nem kell elkeserednem még???
2013. jan. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar teszteltél, elég csak akkor, ha nem jön meg a mensid. Addig csak feleslegesen elkeserít az eredmény.
2013. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, de annyi olyat hallottam, hogy van akinek mar ilyen hamar kimutatja... Remelem csak hamar...
2013. jan. 11. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamit azert nem ertek. Ha a pé-tol szamitott 8. napon vagy, akkor hogy lehet meg 11-12 nap a mensiig. Vagy ha tenyleg annyi van, akkor most volt még csak pé-d 2-3 napja. Ez sehogy se stimmel. Egyaltalan honnan tudod, hogy mikor volt péd?? Homeres, ovuteszt? Vard meg a nemvart napjat, es akkor tesztelj, elotte csak penzkidobas, es felesleges csalodas.
2013. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a kalkulátorom szerint így van meg ez a középidőm kb. Előző menstruaciom elso napja dec.22 pe. Kb. Napja:János. 4-7ig, es a nem várt köv. Napja 21.e.. Hat, többet nem tesztelek olyen hamar az is biztos...
2013. jan. 11. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

A 4-7 nem azt jelenti hogy mindennap van péd, hanem hogy ezen napok egyiken - ahogy elnezem nem teljesen 28 napos a ciklusod - megreped a tuszo, megtortenik az ovulacio, magyarul kiszabadul a petesejt, ami 18-24 oraig eletkepes. Ez az intervallum azert van igy megadva, mert ebben az idoszakban vagy termekeny, ekkor kell a sracokat jo helyre celozni, de a pete csak akkor tud megtermekenyulni ha kiszabadul, tehat hiaba vagytok egyutt 4-en, ha a pete csak 7-en szabadul ki, csak akkor termekenyul meg, elobb nem fog, ez a termekeny ido pedig azert igy van megadva es kitalalva mert a himivarsejtek 3-5 napig is eletkepesek lehetnek. Egyebkent az ovulaciod vagyis a pete kiszabadulasa mindig a kovetkezo mensi elotti 14. napon tortenik meg, igy elotte kb 3 utan kb 1 napig van lehetoseg (az utana 1 nap, az durva becsles, hisz mint mondtam altalaban 18-24 oraig eletkepes a petesejt).

Tehat hiaba alapozol a 4-i aktusra, akkor meg nem nagyon volt mit megtermekenyiteni, ugyhogy inkabb vard meg a nemvart napjat.

2013. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Mi pe. Esedékes napjai elott is együtt voltunk párszor, azokban a bizonyos napokban is, es meg utána is, általában minden másnap, mivel sajnos nem tudom meghatározni pontosan mikor is van, de majdnem lehetetlen. :-( na mindegy, inkább próbálkozunk továbbra is!!! Köszönöm szépen neked!
2013. jan. 11. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Jelentem, amikor ezt a kérdést kiírtam kismama voltam:-) csak itt még nem tudtam:-))


36+2 hkm:-)

26 nap a kiírt időpontig:-)

2013. aug. 31. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!