Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Ugye nem előtej-f...

Mi lehet ez? Ugye nem előtej-féleség?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, h nyomásra vmi fehér jön a mellemből. De nem folyékony, hanem olyan mint mikor egy mitesszert nyomnak ki, csak ez fehér (bocs.. máshogy nem tudtam leírni). A bimbó közepéből és körüle jött... már 2x voltam UH-on (5+4, 8+5 hetesen) mindig azt mondták nincs terhesség... nem voltam elég idegbeteg eddig, most még ez is.. az összes teszt is negatív amúgy.. ugye ez nem előtej?
2013. jan. 11. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet mahas a prolaktinod. Ha nem vagy terhes, miért számolod hány hetes vagy?
2013. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert mint mondtam, tartok attól h esetleg az orvos tévedhetett...
2013. jan. 11. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Magas prolaktin.

Endokrinológushoz kéne menni, vagy egy olyan nődokihoz, akiben megbízol, mert ha nem hiszel a saját dokidnak, az problémás...


Mielőbbi babásodást Neked!

2013. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!


Tejcsorgás, kimaradt mensi, negatív tesztek és UH, ez bizony elég egyértelműen magas prolaktin szintet jelent!

Megnyugodhatsz, ha ezen izgultál : nem vagy terhes. A magas prolaktin szint gátolja a peteérést, ezért nem menstruálsz.

Ha a dokid nem küldött volna el : menj endokrinológushoz, kideríti mitől borult fel a hormonháztartásod, és kapsz rá kezelést.

2013. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! De amúgy nem folyékony vmi jön a mellemből.. :/ ez is lehet az előtej?
2013. jan. 11. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
8 hetesen azért már nem téved az orvos.
2013. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az előtej, ha beszárad, nem folyékony, hanem mint egy kis golyó, mint egy kinyomott pattanás... pont, ahogy leírod.

én a terhességem első harmadában szoptattam, amióta nem, azóta ilyen a mellem minden este-reggel az előtej miatt, valószínűleg neked ahogy írták, a prolaktin szinted túl magas, de terhes tuti nem vagy

a tejképződés, ha nem szoptattál előtte, a 14. hét előptt nem indul be

2013. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jan. 12. 09:41
 9/10 anonim válasza:
faggyúmirigyek?
2013. jan. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta nem volt semmi hasonló... nem tudom mi lehetett :/
2013. jan. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!