Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, és ilyenko...

Holnapra nem várom, és ilyenkor már vizes folyásom szokott lenni, most azonban még mindig krémes! Jelenthet ez babát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy teszt megmondja a folyásra nem szabad adni...Én száraz voltam mint a sivatag.De mindenkinél más.

Remélem sikerült tesztelj és meglátod!

2009. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek szintén krémes folyása volt, most már két hónapos babás. :) De csatlakozom az előttem szólóhoz, erre tényleg nem nagyon lehet adni.

Tesztelj, és kiderül! Majd írd meg mi lett! Pozi tesztet kívánok!

2009. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Nekem menstruáció előtt mindig vizes folyásom volt. Amikor terhes lettem, már furcsállottam, hogy krémes folyásom van, és nekem soha nem volt előtte.

Tudtam, hogy most lesz valami. Most 19 hetes vagyok, és nagyon boldog!!!

2009. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!