Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha nem volt...

Lehetek terhes, ha nem volt szexuális kapcsolatom? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete nagyon erős,vizes vérzésem volt,5 nap helyett 8 napos,azót erős alhasi féjdalmat érzek,orvoshoz január végére kaptam időpontot.OLyan erős alhasi nyomást és fájdalmat érzek,és a hüvelyembe a méhszájam mögött mintha belenyomódna valami kemény,most nem tudom,az most a méhem,vagy a húgyhólyagom,amit érzek,hogy felnyúlok a hüvelyembe,és belenyomdódik az elülső hüvelyfalba?Olyan,minth terhes lennék
2013. jan. 12. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!!!BIOLÓGIA órára elmennék a helyedben...


Ha nem érintkezett a nemiszerved spermával,előváladékkal nem lehetsz terhes....


Honnan tudod, milyen érzés a terhesség, van már gyereked?


Biológia,biológia,biológia!

2013. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timóca Szamóca ***** válasza:
55%

Ha nem volt szex,akkor hogy tehetsz fel ilyen kérdést???

Hány éves vagy?És ha annyira rosszul vagy,fáj,akkor hogy lehet hogy csak hó végére kaptál idöpontot?Sürgösen keress fel másik dokit,mert itt tuti valami probléma van.

2013. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom,hogy terhes így nem lehetek,de aggódom,mi végett van ez a fájdalom,furcsa érzés
2013. jan. 12. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

ha csak nem termékenyítettek meg az Ufo-k akkor nem vagy az..

amúgy nekem is volt ehhez hasonló,azt mondanám inkább hogy gyulladás.. nagyon erős fájdalom,állandó vizelési inger,és ha elmész pisilni akkor nem tudod kiüríteni teljesen..

95% h gyulladás.

2013. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Valószínű rosszul fogalmaztál!De amikor felnyúlsz a hüvelyedbe és ott az a kemény kitüremkedés a hátsófalrésznél az sokszor székrekedés miatt van.Meg ez az erős fájdalomérzet hogy a széklet nyomja a méhet.Mintha jól be lenne gyulladva olyan érzés.Próbálj sokat inni és elmenni wcre Ha sikerül nem sokra rá elmúlik.
2013. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hogy lehet így kezdeni egy kérdést?? minek ide írtad ki?

egyébként valószínű összeszedtél valamit, azért mert itt írogatunk, nem fog elmúlni! ha ennyire fáj, csúnya fertőzés lehet, mars a dokihoz, mert majd ha akarsz, akkor nem lehet gyereked, ha ilyeneket elhanyagolsz!!

2013. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú de durva amiket írsz...Visszaolvastad te azt mit írtál mielőtt közzétetted???? Eleve ha több volt a menstruációd a kelleténél mint szokott akkor is kizárt. De azt mond meg nekem mi az ördögtől lennél terhes ha nem feküdtél le senkivel??? Mit gondolsz mitől fogan a baba???? Kicsit tényleg olvass utána a dolgoknak!!!!! Am meg ha fáj meg ilyenek érdemes elmenni egy orvoshoz h kivizsgáljon. Valószínűbb lehet egy felfázás, fertőzés, székrekedés... És am meg honnan tudod milyen terhesnek lenni már voltál??? Mert ahogy a szavaidból kiveszem még fogalmad sincs a dologról milyen lehet. Menj orvoshoz majd megmondja mi a gond.
2013. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező. Szerintem mielőbb menny orvoshoz, ne várj hó végéig, nagy baj lehet belőle! Ja, és terhes biztos hogy nem vagy, nyugi!


Jó bullást!


Kedves válaszolók! Már 1 ember leírta hogy milyen buta is a kérdező, nem kell mindenki másnak is piszkálódni! Le lehet pontozni...nem érdekel!

2013. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!