Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Az utolsó...

Mi lehet velem? Az utolsó mensim, január 14-én volt, február 10-re vártam még nem jött meg, terhes nem lehetek mert utóljára szexuális kapcsolatom decemberben volt azóta meg elhagyott a párom

Figyelt kérdés
Januárba nagyon hülyén volt meg végig gyanakodtam a terhességre csináltam 4 teszet mind negatív lett, aztán tegnap is csináltam egyett mert azzal voltam biztos a decemberi együttlétböl csak ugyan terhes lettem de az is negatív, azért gondolom egy kb 9hetes terhességet már akár milyen teszt kimutatna, na de akkor most miért késik már 3.napja?
2010. febr. 13. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
3 nap késés még nem olyan nagy gond. Sok mindentől lehet akár az idegességtől is. Nagyon kicsi az esélye hogy terhes vagy. Várj még pár napot és ha nem jön meg menj el nőgyógyászhoz.
2010. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanezt akartam javasolni mint első. a stressz okozhatja a menszesz késését.
2010. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor

megnyugodhatok terhesség kizárva, gondolom azért a teszt december óta kimutatta volna ha terhes vagyok,

2010. febr. 13. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti kimutatta volna. Velem is szórakozik mostanában a korábban tutipontos mensim. van, hogy 10 napot késik, köv hónapban meg megjön 4 nappal hamarabb...
2010. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!