Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy spontán vetélés...

Igaz, hogy spontán vetélés után könnyebb a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap elkezdtem vérezni és ma az uétrahangon már nem látták a babám.5hetes voltam :(! Próbálkozhatunk egyből vagy várjunk még vele 3hónapot? Szeretnék újra áldott állapotba kerülni.
2013. jan. 14. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A doki nem mondott erről semmit? Nekem 3 hónap várakozást ajánlott.
2013. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták 1 hónapot várjunk, vártunk is, de azóta se sikerült a baba. Ez most már a 6. hónap azóta!
2013. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta,hogy mivel nem kellett műszeresen beavatkozni,így elvileg nem kell várni.Csak kíváncsi lennék,hogy kinek mikor sikerült újra.

Kedves 2.!Remélem hamarosan összejön nektek a baba!

2013. jan. 14. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Szija!

Nekünk 3hót várnunk kellet.Azót nem jön sajnos ez a 7-hó.

2013. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem kellett várni annyi volt,hogy a doki megnézte,hogy rebdesen kitisztultam e és már egyböl volt éredt petesejtem meg is mutatta és sikerült is már nem is jött meg. Remélem neked is hamar sikerül ha sikerül kérj a dokitol utrogestant biztos ami biztos.
2013. jan. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ikerterhességem 14.-hetében kellett megszakítani a terhességet, hogy miért az hosszú lenne leírni, azt mondta az orvos 6 hónapot várjak az újabb terhességgel, de ha esetleg hamarabb jön sem gond. Műtét után 6 hét házas élet tilalmat betartottuk, aztán nem a babára gondolva együtt voltam a férjemmel és következő hónapban már meg sem jött mert újra terhes lettem. Alig mertem elmenni a dokihoz féltem le fog tolni, annyi hogy a papírjaimon rajta volt hogy veszélyeztetett terhes vagyok az előzmények miatt, de probléma mentesen kihordtam és ma már öt éves.
2013. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és remélem mielöbb összejön mindenkinek!
2013. jan. 21. 20:27
 8/8 anonim válasza:

Nekem az első terhességek végződött 12 hetesen vetéléssel, utánna 2 mentruációt vártam és rögtön sikerült. Ma már nagy fiú!

Most a harmadikkal vetéltem el, aki viszont nehezebben sikerült. Nagyon fájdalmas, de remélem könnyebb lesz most a teherbeesés, én újra mindössze 2 mentruációt szeretnék várni, amire az orvosom rábólintott.

2013. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!