Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom. A hőm 37....

Mára nem várom. A hőm 37. Reménykedhetek? Mikor csináljak tesztet? Tegnap csináltam egyet, mert már nagyon türelmetlen voltam, de negativ volt. Várjak még néhány napot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam előtte 2 nappal, negativ lett, utána 2 nappal már halvány +. Sok sikert!
2009. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem 3 napja késik kb. de a mai tesztem negatív lett. Viszont a mellbimbóim megduzzadtak(férjem is látja nem képzelődök)és egész nap aludni tudnék. Mondjuk én csak 20-as érzékenységű tesztet kaptam lehet ez a gond? Nem tudom semmi jele annak hogy megjön. Várok talán pár napot hátha + lesz a teszt. Remélem most már nem jön meg. Neked pedig nagyon SZORÍTOK. Irj hogy mi a fejlemény.
2009. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a hő jó, bár tudods, hogy mensi előtt is fent van...


szóval csak a türelem segít, egy jó kis film, egy kis visszafogott borozás, és egy ismétlő gyerekcsinálás a legjobb egy ilyen esős délután...

2009. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem előző hónapban volt úgy h a hőm folyamatosan fent volt,37 felett!késett is!tudtam pontosan h ikor volt pé-m!de rá 14 napra nem jött meg!már kezdtem nagyon örülni!de 17 nappal pé után megjött!tehát még neked is megköhet!készülj fel rá és inkább kellemesen csalódj!sok sikert!szorítok!
2009. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!