Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon rövid és kevés menstruá...

Nagyon rövid és kevés menstruáció oka? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerdán este megjött,másnap délben már alig volt valami. Azóta is csak pár csepp vér van (élénk piros amúgy). Sosem volt ilyen kevés. Amúgy kedd óta antibiotikumot szedek,meg rengeteg! fájdalomcsillapítót szedtem. (Fel van dagadva az arcom) lehet hogy ez az oka? Vagy gondolhatok terhességre is? Védekeztünk óvszerrel,de hát sosem lehet tudni...
2009. aug. 29. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy teszt sosem árt, de ha TÉNYLEG védekeztetek óvszerrel, az ejakuláció előtt sem volt benned nélküle nincs esélye a babának. A gyógyszer, a fájdalom és a gyulladás is megkavarhat, de van/lesz más panaszod, akkor menj dokihoz. Az antibiotikumról meg azt kell tudni, hogyha fogamzásgátlót szedsz, annak a hatását semlegesíti.
2009. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy valószínűséggel az antibiotikum okozza. Én nyaralni voltam augusztus elején és hamarabb jött meg a menstruációm mint szokott. Valószínűleg a környezetváltozás okozta. Sok minden befolyásolja a ciklusunkat. Szerintem nem vagy terhes, de azért érdemes egy tesztet csinálni a biztonság kedvéért.
2009. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. aug. 29. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos az bolygatott meg. De én ezt nem tekinteném menstruációnak, a méhfal leválásának legalább (min.) 3 nap kell. Lehet beszélni orvossal is...bár őszintén szólva, 1 ciklus fennforgásától még nem kell megijedni (egyébként semmitől nem kell:), nagyon gyakori, de ha a következő menszeszed is kimarad, menj el orvoshoz.

Ha védekeztetek, nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes.

2009. aug. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!