Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vannak ezek a tűnetek...

Mitől vannak ezek a tűnetek egy héttel pé után? Valami betegség?

Figyelt kérdés

Elég régóta próbálkozunk, mostanában nem is nagyon figyelek a dologra. Csak menzesz előtt kezdek izgulni egy kicsit. 2 hónappal ezelőtt a peteérésem utáni héten(úgy kb 10 napra rá) rettenetes hasfájás jött rám. ilyen azelőtt nem volt. A múlt hónapban ez elmaradt. Azt mondják egyik hónapban a jobb majd a bal petefészek aktiválódik, így azt gondoltam a ballal valami gond lehet. Bár ilyen soha nem fordult elő azelőtt mig a babaproject be nem indult. Ebben a hónapban szintén a bal fáj, de most valahogy más. Azért is írok. egy hete volt pém. Azóta folyamatosan fáj a bal petefészkem. Hétvégén úgy fel voltam fújódva mint a lufi és néha ülni is alig tudtam a fájdalom miatt. Ez mára elmúlt. A lufiság is. A hőm minden hónapban szinte ugyanazt a görbét futja. pé után felmegy 36,8-37,0 re majd 5-6 napig stagnál rajta.Most is felment de a hétvégén szépen lecsorgott 36,9-36,8 ra. ilyen azelőtt nem volt.Kis folyásom is lett a hétvégén. Pisilni is jóval többet járok. tény hogy nagyon sokat iszom. napi 2 litert biztos. De mindig ennyi volt a limitem és a melegben inkább kiizzadnám. Van hogy már alig bírok kimenni a wcre annyira kell van hogy meg sokáig nem. A pém óta folyamatosak a mensi tüneteim. hasgörcs hasmenés. ami nekem a menzesz előtt van.

Mi lehet ez? babára még korai. Beteg volnék?


2008. jún. 2. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenned orvoshoz. Baba is lehet, reméljük, ez utóbbi!
2008. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!