Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdeném a Mastodyn cseppeke...

Elkezdeném a Mastodyn cseppeket, kinek mi a tapasztalata? Segit teherbeesni? Normál ciklus mellett is lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

#prolaktin #Mastodyn cseppek #teherbeesést segitő
2013. jan. 17. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem orvos ajánlotta, szedtem egy pár hónapig. A ciklusom (ami normális volt korábban) megnyúlt tőle (28-30nap helyett 40 feletti lett), ezért hagytam abba. Amiért szedtem, abban viszont segített.


Orvosi laboreredmények és utasítás nélkül, csak azért,mert sokat olvasni valamiről, vagy mert a szomszédnak is bejött, nem szednék semmit sem. Semmi sem segít teherbeesni, ha nem tudod, mi az oka a korábbi sikertelenségnek, viszont hazavághatja azt, ami korábban legalább jól működött.

2013. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!