Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lett ennyire rossz ez...

Nittababy kérdése:

Miért lett ennyire rossz ez az oldal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az emberek bunkó stílusban válaszolnak!!Egy tök átlagos kérdésre!!Nem tudom mit keres itt ha nem tud rendesen hozzá szólni!!
2013. jan. 18. 07:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn tapasztaltam ilyet, de sajnos néhány esetben valóban előfordult, hogy miért azt nem tudom...
2013. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért normalis kérdésre legtöbbször normalis választ adnak. A provokatív jellegűekre - a csaszaros miért mondja hogy szült pl - a megosztóakra -megtartsák vagy elvetessem- illetve a nagyon buta kérdésekre - lehet e kézzel mosni terhesseg alatt- valóban sok bunko hozzászólás érkezik. Emellett az is igaz, hogy mindenkinek van egy alap stílusa, amiben válaszol. Van aki kor mondatokban, szépen fogalmaz, van aki meg bumm bele proszton.
2013. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már 6. éve járok ide és ezt tapasztalom.

sajnos sokszor eleve rosszul hiányosan feltett kérdéssel találkozik a választ adó és Ő is bekeményít .

ezt nem lehet tudni miért .


azt is látom hogy sokan görcsösen válaszolgatnak olyanra is amiről fogalmuk sincs....


és az is észrevétel hogy ez az oldal nem fórum mégis sokan arra használnák inkább .


és azt hogy anonim de egyre inkább megy az hogy mi a férjed? hogy hívják a fiad stb. beazonosíthatóság is megy. régen nevet se lehetett kiírni most amióta lehet már látszik hogy ki az akinek úgymond sok ideje van válaszolgatni őket is cukkolják ..


nem tudom mégis összességében mi az ami elrontotta az oldalt mert ez mindenkinek más és más én a helyesírást látom alapvető hibának mert ez alapján ítéltetünk meg iskolázottság tekintetében és a másik a fogalmazás aminek a hiányában nem tudunk érdemben kérdezni . szövegértés türelem empátia alázat. nagyon sok minden hiányzik és az is lutri hogy aznap ki van fent ki válaszol Neked . lehet hogy pár órával később mást találsz és tök más választ kapsz emberségesebb módon.

2013. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ma olvastam egy olyan kérdést amiben a 22 éves csak megkérdezi hogy vállaljon e gyereket jó anyagi helyzet mellett!!Erre a válasz az volt hogy leszarom hogy mit csinálsz!!Szerintem ez egy tök normális kérdés amire tök normálisan lehet válaszolni!!
2013. jan. 18. 07:40
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Ez épp egy nagyon rossz példa, kérdező. Attól teszi függővé a gyerekvallalast, hogy itt vadidegeneke mit mondanak? 20 igen 25 nem, akkor nem vállalja? Buta kérdésre persze hogy ilyen választ adnak.
2013. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ez rendben van de én azt gondolom hogy az nem baj ha ki

kíváncsi az emberek véleményére.szerintem normális válaszokat várnak az emberek és nem ilyeneket!!

2013. jan. 18. 07:47
 7/20 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy ez az oldal addig volt jó és most is azért jó mert annyi a rossz védőnő és ezért sok a tanácstalan anyuka.


szv. azokra a kérdésekre hogy miért bukott a kisbabám, miért zöld a széklete , vajon eleget szopizott-e mindig normális választ fognak kapni az itt kérdetők .


de.

a 20- évesek a tinik és a szociális kérdéseket feltevők már sokakat megosztanak és ebben senki se egyezik ilyesminek nem itt van a helye hanem a családi kapcsolatok témakörben ahol egyébként is gyakori az ilyesfajta örjöngés.

2013. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó példa nem jó. Mert ez egy buta kérdés.


Én is sokszor "hirtelenharagból" írok otrombaságokat. Azokra a kérdésekre, felvázolt élethelyzetekre, szoktam begurulni, amik úgy érzem a valóságtól nagyon elrugaszkodottak. Amikor a kérdés mögött olyan embert sejtek, akinek semmi dolga, baja nincs az életben és idejön panaszkodni, hogy megsértődtek rá, amiért a nászajándékba kapott pénzt egy kutyamenhelynek ajándékozta...

2013. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez az annyi a rossz védőnő hozzászólás igencsak általánosítás. Azért, mert van, akinek nem megfelelő, meg ne, biztos hogy rossz. Mellesleg dicsekedni, hogy milyen jó vedonom van nem szokás. Lehúzni mindenkit, az igen.
2013. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg szerintem arctalanul és névtelenül könnyű olyan stílusban beszélni ami nem megfelelő. Szerintem sokan itt adják le a feszültséget. Igen vannak kérdések amik nagyon nem ide való, pl vállalja gyereket stb mert azt az ember párjával szokás megbeszélni nem vadidegenekkel.

A másik a császár kontra sima szülés, a harmadik az abortusz ami az én egyéni tapasztalatom, hogy nagyon nagyon megosztja az emberek véleményét.

Viszont igen nem lehet általánosítani a védőnőkről, de nekem gyakorlatilag a két év alatt 5 védőnőnk volt már és szinte mindig ahányszor mentünk újra mindig más volt.

2013. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!