Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynevac injekció már megint...

Gynevac injekció már megint nincs?

Figyelt kérdés

Nem tud véletlen valaki az injekcióról infót? Hihetetlen, hogy minden második évben kivonják a forgalomból?

10 éve kaptam meg az első adagot, amikor már szinte 2 hetente a nőgyógyásznál ültem gombás és egyéb fertőzéssel. Megsajnált és felírta. Azután nagynehezen 2 évente beszereztem, beadattam, természetesen a fertőzéseimet teljes mértékben eltüntette szinte a 2. injekció után. Azóta sem volt:-)

Már szültem egy gyermeket, most megint szeretnénk, előtte beadatnám. Nem lehet kapni!!!!! Hihetetlen!! Miért zavarja a nőgyógyászokat, hogy szerencsétlen nőknek megerősödik az immunrendszere? Kevesebb pénzt hagynak náluk?


2013. jan. 18. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy időbe nem volt a H1N1 vakcina miatt, mert azzal foglalkoztak. Kazincbarcikai orvos apa és fia fejlesztette ki dr. Varga Róbert szerintem neten keress rá és vmi telefon számot kihoz. A fia házi gyermekorvos a rendelőnek tudom adni a számát ha érdekel.
2013. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem a történetét, mert érdekelt ez a jó kis magyar találmány. Nem értem, hogy miért szüntetik be a gyártását időközönként:-(
2013. jan. 18. 12:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megtaláltam a dokit:-)
2013. jan. 18. 12:43
 4/5 Mara Acoma ***** válasza:
Tavaly vettem, akkor még volt mindenhol.
2013. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sikerült szerezni?
2013. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!