Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után rendesen megjön...

B.Nikol kérdése:

Vetélés után rendesen megjön az létezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem, hogy december 25-én volt egy vetélésem, ma meg megjött az első mensi 26 napra rá! Olyan mintha nem is történt volna semmi! Bár a vetélés is fura volt! Október 30. volt az utolsó mensim, aztán november 26-án kellett volna megjönnie és nem jött meg így pozi tesztem lett! Majd December 22-én elkezdtem pecsételni a következő várható menstruáció idején és a vége sajnos 25-én vetéléssel zárult! Lehet, hogy azért ment el a gyerek mert megjött a mensim? A szervezetem nem észlelte a terhességet? Olyan fura, hogy ilyen pontos! Volt másnak is így! Köszönöm! Utána gyorsan összejött a következő babóca?!
2013. jan. 18. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés után pontosan 28 napra jött meg. Hogy benned mi zajlik/zajlott azt nem tudom, de szerintem lehet ilyen pontos. Még csak most álltunk neki újra a projektnek.
2013. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális.

Nekem nagyobb terhesség halt el, és csak kicsit jött meg később. Egyszer hamar let baba, másodjára nem annyira. De mindkétszer lett aztán szép egészsées gyerek:)

2013. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!