Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés?

Ovulációs teszt kérdés?

Figyelt kérdés
Már majdnem egyforma a csík a kontrollcsíkkal, sose csináltam ilyet, 2 éve nem védekezünk. Szóval a kérdés, hogy ma vagy holnap inkább a biztosabb? Tudom, hogy rendszeres szeretkezés kell stb, nekünk nem jött be eddig, most kicsit célzottabb akarok lenni, másrészt a legrosszabb, hogy most együtt se lennék a férjemmel, mert 2-kor indul dolgozni, szóval ez kicsit gépies lesz akár,de már nagyon nagyon vágynánk babára.
2013. jan. 20. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma is holnap is feltétlen!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb 2 napig pozitiv a teszt,utána negatív...ha negatív,akkor indult el vándorolni a petesejt!!!..akkor kell együtt lenni amikor pozitív,de nem árt ha akkor is amikor negatív,hogy tutira menj!
2013. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát először teljesen egyforma lesz és utána újra halványodni fog a csík vagy hirtelen eltűnik?
2013. jan. 20. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt még én tettem fel!

Attól függ, hogy milyen tesztet használsz! A One Step (teszveszes) nekem hirtelen lett pozi és utána jóval halványabb a nega.

A DM-es szépen erősödött, ott kellett még egy napot várnom a pozitívig.

Azt is csinálhatod, hogy délelőtt is tesztelsz. Abból látni fogod már, hogy erősebb, vagy halványabb-e. Ma délután/este még nem fogtok lekésni róla!

Az első gyermekem a pozitív utáni nap full nega éjszakáján fogant... :)

2013. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most tudtam tesztet csinálni, erősebb, mint a kontroll csík!!! Holnap reggel már elkéstünk??
2013. jan. 21. 16:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is teszes a tesztem, nagyon szépen erősödött.
2013. jan. 21. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ma reggel pozi, akkor a holnap reggel bőven belefér!


Érdekes, nem tudom, mitől függ, hogy hogyan erősödik a csík...

Utolsó voltam!

2013. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miután pozitív, rá 24-36 órára van a tüszőrepedés és utána 24 óráig életképes a petesejt. Szóval a holnap reggel teljesen ideális!!!
2013. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!