Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valakinek hogy,...

Volt már úgy valakinek hogy, elvileg lezajlott a peteérése/tüszőrepedése de a fájdalmak nem múltak el? Érdekes magyarázatot lejeb olvashatsz.

Figyelt kérdés

Nekem január 5-én jött meg utoljára. 30 naposak a ciklusaim.

Múlt héten péntek-szombat (18-19) volt olyan nap amikor a legtisztább, legfrankóbb volt a tojásfehérje szerű nyákom.

Viszont sajnos csak kedden tudtunk együtt lenni.

Nem tudom abból lehetett e siker eredmény? Ma amikor wc voltam amolyan ragacsosabb, NYÚLÓS de SÁRGA nyákom volt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy, lezajlottak a dolgok és nem termékenyültem meg? Még a mellbimbóim érzékenyek. Meg érezgetem a hasam alját többnyire bal oldalon. Mint amikor az ovus fájdalmakat érzem (nekem minden esetben vannak ezek az ovut jeltő fájdalmak) de ez ahhoz képest azért gyengébb jóval.

Ha a középidőt nézem, vagy a nyákot nézem akkor már le kellett volna zajlódnia mindennek nem. Hiszen főleg a nyák ha még aktuális lenne a dolog akkor gondolom még mindig a tojásfehérje állagunak kellene lennie nem? Értem ezt arra is ha késve reped meg a tüsző stb. Elvileg mind addig a nyáknak is olyannak kéne lennie amilyennek kell.

Bocsássatok meg ha zavaros vagyok meg enyhén részletes.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2013. jan. 21. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetnek PMS tünetek is, nekem is számtalanszor előfordult hogy fájt a hasam alja, szúrkált, mellfájdalom stb.... ez a középidőtől eltart egészen a mensiig.
2013. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, írtál.

Ha nembaj vissza kérdeznék.

Esetleg nem tudod mi okozza ezeket a fájdalmakat és hogy, miért húzódnak ezek így el egészen a mensiig?

Komolyan nagyon kiváncsi lennék rá és ha írnál róla előre is köszönöm.

2013. jan. 21. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami hormonális bibi. Jó rá szedni a barátcserjét. (agnucaston)
2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!