Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy az a férfi, akivel együtt élek, kimutassa a szerelmét? Valóban létezik olyan embertípus is, akinek ez nehezére esik, esetleg képtelen rá?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeret, de nem érzem. Nekem lennének túlzott igényeim? Vagy tévedek, és igazából nem is én vagyok a legfontosabb a számára? Vagy hogy van ez?
2012. szept. 28. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél igazából? Te mitől éreznéd, hogy szeretnek? Nem kötekedésből kérdezem, kíváncsiságból.
2012. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igen létezik

én is ilyen vagyok

igazából nehezen nyílok meg,és nehezen tudom kimutatni

a szeretetemet,de nekem volt egy nagyon rossz élményem,amit nem szeretnék részletezni

ezért lettem ennyire zárkózott

2012. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy szeret, ez miért nem elég. De én úgy érzem, bizonytalan vagy benne. Figyelj, legyen önbizalmad, hidd el, hogy szeretni való vagy, és akkor nem kell ötször megkérdezned egy nap, hogy tényleg szeret téged. Ezt nagyon utáljuk mi pasik, hidd el.
2012. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a dolog még ennél is bonyolultabbnak tűnik a számomra. Tudom, hogy szerethető nő vagyok, sőt azt is gondolom (és bocs, ha önteltnek tűnök, de őszinte is vagyok), hogy szerencsés az a férfi, akit szeretek, mert sokat tudok adni egy kapcsolatban minden tekintetben. Mégis most úgy érzem, hogy szinte esdeklek a figyelméért. Próbáltam beszélni vele erről, és látom, hogy azóta tesz gesztusokat az irányomba e tekintetben, de vannak olyan dolgok, amik mintha elsiklanának a füle mellett. Pedig számomra fontosak és ezt el is mondtam neki. Vagy azt mondjátok, hogy ez egy lassú folyamat? Vagy, hogy nekem vannak túlzott igényeim? Tudnotok kell, hogy az előző 10 éves kapcsolatomban soha nem éreztem így magamat, sőt! Ennek egy gyakorlati dolog miatt lett vége, és szépen történt az is. Meg kéne értenem, hogy ugyanezt nem szabad normálisnak tekintenem más kapcsolatokban? És főleg nem elvárnom?
2012. szept. 28. 22:59
 5/13 anonim ***** válasza:
jól mondod a végén! minden ember más és más... elvárhatsz bizonyos dolgokat de az csak ideig óráig fog mûködni... az ember ösztönösen mutatja ki az érzelmét nem pedig kérésre, valaki így valaki úgy, valaki meg nem igazán tudja, mert nem is kapott régebben (fiatalabb korában) és nem tanulta meg ezeket kimutatni, mint egy másik ember. de az is lehet h õ sem biztos magában h mit is érez... bocs h privát!
2012. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
23:18 Elképzelhetőnek tartod, hogy ha ő kérte az összeköltözést, családalapításról beszél, akkor nem biztos az érzéseiben? Tényleg érdekelne a véleményed, lehet, hogy én tévedek abban, hogy szeret-e. Az emberek tesznek ilyet szerelem nélkül is?
2012. szept. 28. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
De komolyan, mit szeretnél? Hozzon virágot? Így nehéz eldönteni, hogy nagyok e az elvárásaid.
2012. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát... talán. de ezt az infót eddig ugye nem tudtam. akkor lehet hogy õ ilyen, nem egy érzelgõs típus. figyeld meg jól hogyan viselkedik a családjával, abból sztem kiderül mennyire figyelmes meg érzelmes stb. ( már h nekik hogy mutatja ki azt h szereti õket vagy velük is olyasmi mint veled)
2012. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, például. Vagy érdekeljék azok a dolgok, amik hozzám kapcsolódnak, beszélgessen velem, ahelyett, hogy megnéz egy filmet vagy a facebookon olvasgat. Vagy dicsérje meg a vacsorát, vagy...mit tudom én. További "érdekesség", hogy pl. imádja a romantikus dalokat, a szerelmes filmeket, és a kapcsolat elején olyanokat tett vagy mondott, hogy a sírást alig bírtam befejezni a meghatottság miatt. Ennek mostanra nyoma veszett. Szerinted miért nem tesz már ilyen gesztusokat?
2012. szept. 28. 23:39
 10/13 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Egy egyszerű, és talán nem tökéletes példával élek: az új telefon is csak egy ideig új, először óvatosan teszed le mindenhová, később odavágod bárhova. A mai világban pedig sajnos, sokszor tárgyként kezelik a másikat.
2012. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!