Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem az Univerzumot,...

Hogyan kérjem az Univerzumot, ha azt szeretném elérni, hogy a családom maximálisan elfogadja a szerelmemet, és végre nyíltan együtt élhessünk itt nálam harmóniában, boldogságban?

Figyelt kérdés
A kérdésem tehát: hogyan fogalmazzam meg a kérésemet az univerzum felé, hogyan is kell ezt kérni, hogy azt kapjam amire vágyom? A helyzetrészletesen: ismerik a szüleim a páromat, és nem ellenzik a kapcsolatunkat sem, tehát járhatunk, csak éppen már január1 óta együtt éltünk itt nálunk, de egy buta vita miatt anyukám megsértődött a szerelmemre, és most úgymond haza lett paterolva.... Neki saját otthona van, viszont elég rosszak ott a körülmények, emiatt szeretnénk legalább addig itt maradni, míg saját otthont nem tudunk szerezni. Ő jelenleg dolgozik, de már nem sokáig, mert elfogy a munka...
2012. aug. 13. 19:44
 1/5 anonim válasza:

szépen kérd :D

Ne kérd, hanem napközben sokat gondolj erre és feküdj le mindennap úgy, hogy arra gondolsz, hogy "tudom, hogy megoldódik. miért ne oldódna? semmilyen harag nem tart örökké. és lesz munka meg lakás is. mert én így akarom. " és higyj benne, egy percig se gondolj arra h "mi van ha mégse" és úgy gondolj ezekre, mintha már mind megtörtént volna, és adj érte köszönetet. persze gondolatban az Univerzumnak. Hidd el, minden rendbe jön, és ez tudom, hogy ígylesz. ;) hajrá :)

2012. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm :') Megfogadom :')
2012. aug. 15. 09:08
 3/5 anonim válasza:
nem az "univerzimot" kell kérni hanem Istent!!!
2013. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ennyi erővel a húsvéti nyuszit is kérhetem -.-''
2013. jan. 6. 01:53
 5/5 anonim válasza:

Az Univerzumtól se várj többet. Kérhetsz bármitől (Isten, Univerzum...) bármilyen szépen bármit és akarhatsz egy dolgot nagyon erősen de nem fogsz semmit sem kapni ha nem teszel érte és nem cselekedsz.

A világ nem úgy működik, hogy ha nagyon akarsz akarsz valamit akkor azt megkapod. Cselekvés nélkül nincs eredmény.

2018. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!