Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik, csináltam...

Höniii kérdése:

6napja késik, csináltam tesztet negatív lett mégsem jön meg. Mi lehet az oka? Tesztől független terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Első 3-4 napba minden percben azt éreztem na most jön meg, de azóta se semmi :/ mellem elég érzékeny pedig sosem szokott.. hasam felvan puffadva és volt pici fehér folyásom is.
2013. jan. 23. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet,hogy később volt peteérésed?Nálam pl. most így volt:a 15. nap helyett a 23. napon volt ovum,szóval a menzeszem is kitolódott.Máskor is késett már?Szabályos ciklusaid vannak?Egyébként sok minden okozhatja a késést...
2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt hogy egy héttel elöbb jött meg és volt hogy 1 napot késett de ennyit még sosem
2013. jan. 23. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti később volt a peteérésed, vagy nem is volt egyáltalán még. Így az is lehet hogy később estél teherbe és a teszt is később fogja kimutatni, meg az is lehet hogy csak szimplán később fog megjönni. Ha rendszertelen a ciklusod, azt érdemes orvossal kivizsgáltatni mert hormonális okai lehetnek, ugyanígy ha továbbra sem jön meg és a teszt is negatív, akkor is elmennék orvoshoz.
2013. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még egy hétig nem jön meg menj el orvoshoz,lehet terhesség is ,igen.Szorítok,hogy az legyen!Pár nap múlva még tesztelj egyet!
2013. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!