Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciki és felelőtlen dolog 18...

Ciki és felelőtlen dolog 18 évesen apa nélkül megszülni egy kisbabát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a párom nem szeretne gyereket.De én korom ellenére nagyon vágyom egy picire.Bár nem vagyunk valami jó anyagi helyzetben tudom Anyukám segítene nekem mindenben.Miután elmondom a páromnak és azt mondja nem szeretné nem válalja nem segít,megtartsam a picit?!
2009. aug. 31. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Az nem derült ki, hogy már terhes vagy? Vagy csak szeretnél?


Ha még nem, akkor én még várnék a helyedben. Apa nélkül felnőni nagyon rossz. (és megfelelő anyagi háttér nélkül még rosszabb).


Ha már a pocakodban van a baba, akkor viszont ne vetesd el, hiszen már egy EMBER-ről van szó... még ha nehéz is lesz felnevelni. Ebben egy dolog jó, nagyon jó fiatal anyának lenni (mondom én, aki 35 évesen lettem anya).


Kívánom hogy jól döntsél, a fenti csupán az én véleményem.

2009. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem ciki.Nézd ha a családod támogat akkor miért is ne?!

Cikibb abortuszra menni,amiatt hamarabb megvetnek!

Jó döntést neked!

2009. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha anyukad melletted van, es biztonsagosan feltudod nevelni es vagysz a babara, ne vetesd el mert egesz eleteden at gyotorni fog a buntudat...\

de tudod hogy az egesz eleted feje tetejere fog allni, hiszen az eremnek ket oldala van, a vilag soha nem fekete vagy feher...ha megszulod a babat lesz egy ennivalo kislanyod, akit nagyon szerethetsz, es megprobalhatsz a leheto legjobb edesanya lenni ilyen fiatalon(ami egyreszt elonyos:)) masreszt meg, igy oda lesz a fiatalsagod, tobb felelossegtudat kell majd, kevesebbet loghatsz baratokkal, tanulasi lehetosegek leszukulnek, penz eloteremtese nagyon fontos lesz, aztan lelkiekben elviselni, hogy az apa nem kivancsi a gyerekere.,,,aztan mig nem kapsz tarsat egyedulallo fiatal-anyanak sem lesz konnyu...

merlegelj es donts!

kitartast es nagyon sok erot, es a problemaid megoldasat kivanom

19-L

2009. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha Anyukád támogat- és már terhes vagy- akkor szerencséd van. Hidd el, az abortusz egy életen át elkísér és örök seb marad a lelkedben. Tartds meg a babát! Téged választott Anyukájának:)

ha még nem vagy terhes, akkor várj, olyan partnernek szülj, aki szeretné is a babát.

2009. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Több mint valószinü hogy már babát várok,de ez a jővő héten derül ki 100%-osan.Köszönöm a válaszokat.Én is apa nélkül nőttem fel,tudom milyen rossz:S:( DeAzt hiszem megtartom a picit,az abortuszt én is gyerekgyilkosságnak tartom:SHa nehezen is ,de felnevelem és megpróbálok neki mindent megadni...:)
2009. aug. 31. 22:02
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

21:58-asnak 100% igaza van.

22/L

2009. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Húúh, hát ez akkor izgalmas hét lesz a számodra! :) Azt hiszem, minden hozzászóló ugyanazt írta le, amit Te is akarsz. :)


Majd írd meg légy szíves, mi lett az eredmény, én biztosan visszanézek majd. Sok sikert kívánok!

2009. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
szerintem és mások szerint is jóval érettebb vagyok a korosztályomnál.:) Csak egy barátom van,nem tartozom nagy haveri körökbe mint a kortársaim.Már bulizni se szeretek és vágyom.A tanulás.. a szakmám mellett még elkélne egy érettségi de azt késöbb is letehetem egy felnőtt oktatásos gimiben.:)Tehát sok mindenről nem maradok le de részesülök egy csodában,anya leszek.:)Lesz egy gyermekem:)
2009. aug. 31. 22:12
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Szia.Én 19 évesen lettem terhes,véletlenül,az akkor 5 és fél éves kapcsolatom alatt.Persze elhagyott,és abortuszra kényszerítettek.Nem mentem el.Szüleim mellém álltak,és egyáltalán nem bántam meg,hogy megtartottam.Mi van,ha uána egy hiba miatt,soha nem lehet baba?Én is képes voltam megcsinálni egyedül,de mégis szülői segítséggel.Most már 4 éves.Biztos vagyok benne,hogy neked is sikerül.Sok sikert.
2009. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Télleg nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2009. aug. 31. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!