Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszertelen a ciklusom,...

Ha rendszertelen a ciklusom, akkor mikortól használjak ovu tesztet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3hónapban így volt a mensim:

júni.29-júli 3-ig.

Júli 21-júli 28-ig

aug 25-29-ig.


2009. szept. 1. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a 10. napon kezdeném, biztos ami biztos... 5-7 darab biztosan elég lesz.
2009. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Az első nap is beleszámít mikor megjött?Ugye onnantól kezdhetem számolni?Mert akkor ma vagyok a 8-ik napban...

2009. szept. 1. 11:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor megjött, az az első nap!

Sok sikert! ;)

2009. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sztem is ma kezd el. Este 6-8 között csináld és előtte ne igyál 2 óráig. Sok sikert!
2009. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!!Meg is csinálom!5éve várok erre a babára hogy végre érezzem őt,hogy itt "lakik"bennem,hogy vigyázok rá...hogy van nekem!

Nem használtam még ilyen tesztet,de nagyon nem szeretném ha erről a hónapról is lemeredok!Miért ilyen nehéz teherbe esni?A párom is oda van már a babáért.Én 32éves leszek októberben,párom márciusban tölti a 34-et.

Remélem megbízhatok az ovu tesztben,de ez a várakozás kikészít,de próbálok nyugodt maradni...Csak már a pocimban lenne...

2009. szept. 1. 13:50
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, itt találsz bőven leírást: [link]

Nagyon drukkolok !!!!!

2009. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Meg is néztem!!!Tetszenek a vidik,és minden jó asznos cikk van benne.Sokat tanultam ebből az oldalból.Mától tesztelek,remélem hamar +lesz az ovu tesztem,csak el ne csesszek valamit!Remélem jól fogom látni a 2 csíkot!Van itthon 4db,de veszek még vagy 5-öt!Kicsit izgulok,számolgatok,remélem minden rendben lesz!!!
2009. szept. 1. 17:01
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a + ovu teszt sosem téved?
2009. szept. 1. 17:01
 9/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ha pozitív az ovuteszt, akkor biztosan nem téved, tehát érik tüsző, ami elég nagy lesz, de sajnos a teszt sem garancia arra, hogy valóban meg is reped a tüsző.

Olyanról viszont hallottam, hogy negatív volt a teszt, pedig ultrahangon ott voltak a nagy tüszők!!

Délután kell tesztelni, mindig közel ugyanakkor, és előtte 1 órával már nem szabad inni és pisilni.

So sikert!

2009. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És azt honnan lehet megtudni ,hogy a tüsző nem repedt meg mikor a teszt+?Onnan,hogy esetleg negatív lesz a terhességi teszt?Sokszor előfodul ilyen?Ha nem reped meg akkor beteg vagyok?
2009. szept. 1. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!