Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet-e teherbe esnem,...

Sikerülhet-e teherbe esnem, ha a hüvelygombám nem múlt el teljesen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha együtt leszel a pároddal, azt is elérheted, hogy átadod neki a fertőzést, aztán ő vissza neked. Nem tudsz várni a következő ciklusig? (másfél éve szeretnénk babát, megőrülök a helyzettől, de még én is várnék ilyen esetben a következő hónapig)
2009. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Mi is már több mint egy éve várunk... és most egy hónapja jött ki újra a gombám és semmitől sem múlik el teljesen.(több gyógyszert is kaptam rá) Nem vészes..de nem tudom mit tehetnék még hogy elmúljon?!
2009. szept. 1. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem maga a teherbeesés nem függ a gombától. Anyukám évekig gyámügyes volt, és ne tudd meg, milyen gombás, és egyéb nemi betegséggel küszködőnek volt gyereke... (sajnos, ez szomorú dolog ám) Az másik kérdés, hogy valóban nem hasznos a jelenléte (gomba), enyhén szólva:( Szóval, ha most nem lettél terhes, kezeltesd ki nálad, és a párodnál is. Sok sikert!
2009. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!