Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon türelmetlen vagyok....

Nagyon türelmetlen vagyok. Még van a nem várthoz 6 napom. Milyen tesztet csináljak? Van értelme egyáltalán? Tüneteim szinte a 0-val =-ek.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,hogy ezt írom de akkor semmilyet:(

Még semmit sem mutatna ki,ha terhes lennél akkor sem.Még kb:2 hét

2009. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz. A minimum a 2 hét, amit ki kell várni. Majd utánna esetleg mutat vmit. Van, akinek még akkor sem.
2009. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is tudtam, csak reménykedtem, hogy hátha van valamilyen lehetőségem, amivel már esetleg most is tudnám a választ.
2009. szept. 1. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

:)

szerintem figyeld majd a jeleket, esetleg ilyesmit h van-e hányingered, stb. Sajnos még a doki sem látná még ha babás is lennél...de valahogy bírd ki ezt a kis időt :). TUdom h nehéz, főleg amikor az ember annyira akarja h legyen a pocakban baba...

2009. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt írta valaki, hogy mens. előtt 2 nappal, érzékeny teszt kimutatta a terhességét (10mlU/ml). Vaterán olcsón lehet venni.

Viszont azt is érdemes tudni, hogy mindannyian másképp működünk és van akinek csak napokkal hetekkel később lesz pozitív tesztje.

2009. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én vasárnapra nemvárom.

Ma jó nagy hülye voltam,teszteltem és naná,hogy negatív lett!

Nem is értem magam,majd inkább szombaton!

2009. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én ugyanezt csináltam ma reggel. Tudtam, hogy csak felesleges pénz kidobás, nincs értelme, de mégis...Azt hittem, hogy megjön az eszem, de nem, délután megint csináltam egyet, naná, hogy -. Ennyit erről, tudom, hogy tiszta hülye vagyok, nem is értem magam. Már van két gyerkőcöm, náluk nem csináltam ilyeneket. Amikor nem jött meg náluk, akkor vettem tesztet, majd irány a doki. Nemcsak öregszem, hülyülök is:-(
2009. szept. 1. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg orvosi vérvizsgálat már elég érzékeny ahhoz, hogy kimutassa benned a hcg jelenlétét. de ez semmit sem jelent addig, amíg a babó be nem ágyazódott. Az meg a nemvárt előtt pár nappal fejeződik be, és a nemvárt napjára talán már lesz a vizeletedben is annyi hcg, hogy a teszt kimutassa - ha elmarad a vérzés! Addig nem érdemes tesztelni, hiszen az is megeshet, hogy pozitívat tesztelsz előtte, aztán mégis megjön a nemvárt vérzés, azaz a baba nem tudott megtapadni, "csak" megfoganni. Tudom, hogy nehéz, ha már nagyon várja az ember, tudom, mennyire szeretné tudni minél előbb, hogy baba lesz-e, vagy meg fog jönni, de ezt sajnos ki kell várni.
2009. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!