Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák kávéztatok...

Kismamák, anyukák kávéztatok a teherbeesés előtt és alatta? Nem lett semmi baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, kaveztam, nem, nem lett semmi baj.
2013. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gabszem ***** válasza:
Én napi 2 kvt is megittam, mert majd bealudtam, alacsony volt a vérnyomásom. Nyugodtan igyál, csak ne ess túlzásba.
2013. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen kávéztam,napi 2x.
2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gyönyörűséges ***** válasza:

Szia, én kávéztam előtte, aztán a terhesség elején még ittam egy nap egyet reggel. Aztán kb. a 20.hét környékén már csak nescafe 3:1-bent ittam egy nap egyet, miután megszületett a babám, kb. 6 hetes korában kezdtem megint kávézni, másképp nem nagyon bírtam volna a nappalokat :) semmi negatív hatást nem tapasztaltam a koffein miatt. Jó alvó, nyugodt baba, amikor elálmosodik és leteszem aludni magától elalszik, jelenleg 8 hónapos és kétszer alszik egy nap 1,5 órát.


Nem tudom ilyen válaszra számítottál-e, de nekem ez a tapasztalatom.


Szép lassan kell megvonni a terhesség ideje alatt a koffeint, nem szabad szerintem hirtelen.

Ja,és az nst-ken rendszeresen colát kellett innom, hogy valamit mocorogjon, mert akkor szinte mindig értékelhetetlen nst-t produkáltunk volna, mert a délelőtti órákban ő mindig szundizott a pocakban :)

2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gabszem ***** válasza:
ja, és terhesség előtt napi 3-4-et is megettem
2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek:-)Nem sokat kávézok, egy nap kb. 2 csésze, sok tejjel, de 3in1 kávét, az 'erősebb főzőset" nem iszom. Ebből is a Ricorét - 40 %-kal csökkentett koffeintartalmút!
2013. jan. 27. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt is ugyanúgy megittam napi 1-2 kávét,mint előtte.Most 2,5 hós a babám,szoptatok,de a napi 1-2 kávé így is megvan.Baj nem lett emiatt,meg most sem zavarja a kicsimet,ha bármi negatív hatást észlelnék,nem kávéznék,de szerintem ha nem esel tlzásba nem lesz baj! :)
2013. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én igen, ittam napi 2-3-at. AZ igazat megvallva, én édesen, és tejesen szeretem.
2013. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mindig is kávéztam, napi egyet. (3:1-ben, vagy tejes kv-t)

az első babámmal végig kávéztam (még szoptatás alatt is), most várjuk a kistesót és nem iszok kv-t mert nem bírom...nem kívánom. hányinger jön rám mindig.

egészséges a babám, semmi baja, nincs koffein hiánya ha erre gondoltál :)

2013. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én előtte rendszeresen ittam, legalább napi egyet. Bár terveztük a babát, nem is gondoltam, hogy egy csésze gond lehet. Terhesség alatt viszont hányingerem volt tőle, és a teáktól is, így nem ittam. Előtte is csak tejeskávét, capuccinót ittam. A nőgyógyászom viszont azt mondta, nyugodtan napi 1 tejeskávét meg lehet inni terhesség alatt is:)
2013. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!