Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes vagy csak...

Lehetek így terhes vagy csak orvosi segítséggel?

Figyelt kérdés
11 éves korom óta van menstruációm és azóta nem is rendszere. rögtön egy évet hagyott ki majd váltakozóban hol 4-5 hónapot hol 9 hónapot hagyott ki. 15 évesen hormontablettákat írt fel a doki, hogy helyreállítsák...nem sikerült. 18 évesen kezdtem szedni fogamzásgátlót de még azzal is volt hogy kihagyott 1 hónapot.3 évig szedtem és 1,5 éve álltam le vele családtervezési szempontból. Egyik orvos sem tudja hogy mi lehet a bajom, feleslegesen küldenek vérvételre évente 3x. Valaki aki hasonló procedúrán esett már át és gyereket szeretne vagy már van neki leírná a tapasztalatokat hogy hogy lett várandós???? 22/L
2013. jan. 29. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresni kell egy orvost, aki kivizsgál, majd ír fel ezt azt, amitől hátha beáll a ciklus...

Nekem volt hogy nem egy vérvételre, nem egy MR , ultrahang vizsgálatra el kellett mennem, nem ég orvoshoz, sok gyógyszer után, de lett babám!

2013. jan. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos, hogy pcos vagy. Kéne egy 3. napi hormon sor, terheléses cukor és inzulin vizsgálat és egy rendes doki.
2013. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vérvétel mellett ilyenkor UH-os cikluskövetést is szoktak kérni: egy ciklusban több UH, nézik, hogy megérik-e tüsző, és ha igen, mikor.

Keress egy rendes orvost, aki komolyan törődik veled, mert erre a problémára évente 3 vérvétel édeskevés.


Amúgy még így is lehetsz terhes, de azért a valószínűsége nem sok. Ha a közeljövőben szeretnéd a babát, akkor keress egy jó orvost.

2013. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egész történet egy tipikus PCOS-IR-es történet. Feltétlenül nézz utána a dolgoknak, mert erős a gyanúm, hogy téged is úgy kezeltek félre, ahogy rengeteg sorstársadat. Javaslom az itteni információkat:


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Az orvoskereséssel csak annyi az egy gond hogy már nem Magyarországon élek és így egy kicsit nehéz lesz találni. Esetleg valaki nem tud jó nőgyógyászt Londonban?lényegtelen hogy magyar e vagy bármi más csak jó legyen?
2013. jan. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!