Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menstruációm....

4 napja késik a menstruációm. a barátommal kb. 2 hete szeretkeztünk. egy ideig gumival, aztán levette és úgy hatolt be. Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a hasam püffedt már napok óta, viszont semmilyen alhasi fájdalmam nincs, csak erősebb folyás. nem élvezett belém.
2008. jún. 3. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, két hete lehetett kb. az ovulációd, úgyhogy van rá esély... Ha nem akartok még babát, akkor ne csináljatok olyat, hogy "csak úgy leveszem az óvszert", mert megvan benne a kockázat! Tudom, hogy nem az igazi óvszerrel, de akkor miért nem szedsz gyógyszert?

Hátha most csak spontán késik, esetleg azért, mert izgulsz miatta. Tesztelj szerintem.

2008. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes simán. A koleganőm kislánya most 8 éves ezzel a védekezési technikával. Az előváladékban is előfordulhat ondó sejt és neked egyetlen fürge ondócska elég ahhoz, hogy teherbeess csak egy érett pete kell hozzá és kész. Ha nem jön meg a szokott időben akkor tesztelj!
2008. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
minden esély megvan rá hogy babát vársz!ilyen az ha levesszük a gumit!
2008. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz terhes, mert az előváladékban is van sperma. Tesztelj!
2008. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért nem szedek gyógyszert, mert anyum sajnos nem hagyja... tudom, hogy felelőtlenség volt, éppen ezért izgulok és egy életre lecke volt. egyébként nem tartanám meg, de 17 év múltával is szülői beleegyezés kell hozzá?
2008. jún. 3. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:
a gyógyszert kiválthatod anyu nélkül is , legalábbis régen felírták. Viszont anyukád elég buta felfogású,de ülj le és beszéld meg vele, hogy kapcsolatod van és szükséged lenne szedni, mert jobban jár mint egy abortusszal, ezt beláthatja, mert ugyis fogtok szexelni nem?
2008. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom, éppen ezért rengeteg vitánk volt már ebből. viszont azt a gyógyszert is fizetnie kell valakinek... a világnézetét pedig sajnos nem tudom megváltoztatni:(
2008. jún. 3. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a te felelősséged meg anyukádé hanem a pasidé is. Ő hány éves? Van saját keresete? Mert ha van ő is nyugodtan kifizetheti, ugyanis a terhességhez 2 ember kell! A védekezés nem úgy működik hogy a pasi gondoskodik, hogy legyen gumi a nők meg a gyógyszerről, szerintem mindkettőre vonatkozik. Ugyanúgy ahogy egy nő is megveszi a gumit.... Beszélj vele! Vagy dobjátok össze. Anyukád meg igazán komolyabban is vehetné ezt a dolgot ha nem akar még unokát vagy abortuszt!
2008. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a teszt negatív...
2008. jún. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!